Poszukujesz modnego projektu dla domu? Zdecyduj się na kwiaty w pięknych donicach!

Last modified date

Zadbany dom potrzebuje atrakcyjnych i modnych detali. Podczas aranżacji pomieszczeń mieszkalnych lub firmowych, a także ogrodów, najlepiej sprawdzają się przedmioty o uniwersalnej postaci oraz wysokiej trwałości. Z tej przyczyny powinno się wybierać przedmioty dobrej jakości, które mogą odznaczać się nieco wyższą ceną, lecz z pewnością posłużą dłużej i zachwycą swoją urodą.

kwiaty w doniczkach

Autor: ProFlowers
Źródło: http://www.flickr.com
Ciężko urządzić mieszkanie bez roślin

W trakcie zakupu dekoracji do domu, wielokrotnie staje się przed dylematem, które elementy okażą się właściwą dekoracją dla pomieszczenia, czy będą to obrazy, ładne drobiazgi lub rzeźby. Nie bacząc na to, jaki klimat się lubi, ciężko wyobrazić sobie dom w którym nie ma roślin.

Dzięki nim pomieszczenia nabierają świeżości wizualnej, ale miewają one wartość również dla swobody oddychania, gdyż powodują one, że powietrze jest wilgotniejsze i bardziej przyjemne. Z chwilą gdy kupuje się do domu kwiaty, stwarza się kolejny dylemat, ponieważ należy wybrać pasujące donice lub inne pojemniki, w których się je zasadzi – donice.home.pl/pl/c/Donice-prostokatne-i-kwadratowe/125/.

Donica w charakterze wygodnego, a zarazem pięknego elementu designerskiego

Donica nie powinna być jedynie pojemnikiem, w którym rośnie ozdobna roślina, lecz tak samo dobrze może upiększać wnętrze razem z nią. Podczas zakupu donicy wziąć pod uwagę trzeba nie tylko jej atrakcyjny wygląd, ale również rozmiar i tworzywo, z jakiego została wyprodukowana.

dekoracyjna doniczka

Autor: Hirotomo.SABETTO
Źródło: http://www.flickr.com

Tylko dobrze dobrana donica zagwarantuje optymalny wzrost roślinności i jej idealną kondycję. Jeśli więc chce się, by zielone elementy stanowiły ładny i zadbany motyw we wnętrzach, powinno się zakupić odpowiednią donicę.

Chcesz pogłębić swoją wiedzę z tego tematu? Służymy pomocą. Trzeba wejść na kolejną witrynę i tam dowiedz się więcej projektant wnętrz kraków szczegółów.

Przykładem może być lechuza cubico (donice.home.pl/pl/c/Lechuza-Cubico/3), która odznacza się modnym i nowoczesnym projektem, a dzięki fachowemu systemowi nawadniania pielęgnuje rośliny, nawet gdy właściciele domu wyjeżdżają na dłuższe wakacje – zobacz przykłady.

Piękne, trwałe, a przy tym innowacyjne

Donice Lechuza Cubico wytworzone są z polipropylenu, co gwarantuje ich wybitną odporność na wpływ czynników pogodowych. Sprawdzają się zarówno we wnętrzach mieszkalnych, jak i na tarasach czy w ogrodach. Są odporne na siłę minusowych i wysokich temperatur, nie odkształcają się i nie tracą odcienia pod wpływem promieni słonecznych. Są wyposażone także w specjalny odpływ, który chroni przed nadmiarem wody. Dopasowany do donicy system podlewania, zapewnia komfort i pozwala opuścić dom nawet na kilka dni bez obaw, że rośliny zginą.

admin