Pospolite błędy w planowaniu remontu

Last modified date

Myślisz o tym żeby wyposażyć nowe mieszkanie w artykuły dekoracyjne lub wyremontować obecne, ale dekoracje wnętrz to skomplikowane zadanie? Na pewno napotkasz kilka typowych problemów z nimi związanych. Poniżej proponujemy kilka rad, które na pewno ułatwią to zadanie.

Color Samples   aranżacja

Autor: Benjamin Moore Sp. z o.o.
Źródło: http://benjaminmoore.pl/
Termin realizacji

Nie ma sensu planować wszystkie fazy remontu na dwa tygodnie urlopu z nadzieją, że wszystko pójdzie dobrze. Prawie nigdy się to nie udaje. Warto przemyśleć możliwe rozwiązania na wypadek problemów.

Może warto poświęcić kilka popołudni zanim ruszycie z remontem na wybór i zamówienie całości niezbędnych produktów oraz kilka wieczorów po skończonym remoncie zostawić na przeglądanie dodatków.

Nie ociągaj się – jeśli zachęcił Cię ten wątek, to kompleksowy opis da się również przeczytać pod wskazanym linkiem. Informacje stworzyliśmy dla Ciebie z chęcią.

W ten sposób wszystko będzie przygotowane do rozpoczęcia prac w określonym czasie i nie trzeba będzie biegać i pod presją kupować materiały dekoracyjne.

Jaki wybrać zamysł realizacji?

Musimy ustalić jaki styl nam najbardziej odpowiada i nie mieszać więcej niż dwóch w jednym pomieszczeniu.

Ekskluzywne meble stylowe nie będą ciekawym połączeniem z kolorową kanapą w misie i nowoczesnym, szklanym stolikiem kawowym. Poświęcenie kilku chwil na zwiedzanie sklepów meblowych pomoże wyrobić sobie opinie o tym co dobrze ze sobą wygląda. Dobrze też zrobić zdjęcia meblom, które nas interesują i później jest razem zestawiać. Zobacz fajną stronę z dodatkami: .

przykładowy projekt salonu

Autor: Wicker Paradise
Źródło: http://www.flickr.com

A co zrobić gdy mamy mały budżet do wykorzystania?

Nieduży budżet to znaczny problem, ale nie koniec świata! Przy obecnym, ogromnym wyborze mebli (np. czy to mają być meble kolonialne czy secesyjne) i akcesoriów na pewno Wybiorą Państwo coś dla siebie.

Warto przemyśleć, które meble będą częściej używane i lepiej żeby były odpowiedniej jakości, a które wystarczy, że ładnie się prezentują. Dobrym pomysłem jest też zaproponowanie rodzinie pomysłów np. na prezent na urodziny. Dla nich zniknie problem z wyborem podarunku, a Ty zyskasz wymarzoną lampkę na biurko. Polecamy dekory ścienne, kliknij w link:

Najważniejsze to mieć odpowiedni pomysł i nie poddawać się, gdy coś zdaje się być problemem nie do ominięcia.

admin