Portale dla singli są coraz bardziej popularne

Last modified date

Zdarza się tak, że ciężko znaleźć tą drugą połówkę. Jesteśmy albo „świeżakami”, którzy nie mieli jeszcze nikogo, albo jesteśmy po długim związku i trudno nam się przełamać. Każda z tych osób bywa określana mianem singla i dla tych właśnie osób stworzono portale randkowe. W sieci są specjalne portale dla singli, bo o dziwo wychodzi na to, że i osoby będące w związkach mogą zapisać się na portale randkowe.

randka

Autor: Eleazar
Źródło: http://www.flickr.com
Ale portal dla singli jak sama nazwa wskazuje preferuje te osoby, które żyją w pojedynkę. Przez tego typu portale można nareszcie odszukać swą drugą połówkę. Pamiętajmy jednak by zanim będziemy układać sobie plan na życie z osobą, którą poznaliśmy w Internecie, najpierw spotkać się z nią w rzeczywistości.

Nie trzeba od razu planować wspólnych wakacji w Hiszpanii, najlepiej umówić się w jakimś neutralnym miejscu i sprawdzić, czy jest to, ta sama osoba, którą mieliśmy okazję poznać w Internecie. Portal dla singli może okazać się również świetnym pomysłem dla tych osób, które są bardzo nieśmiałe. Robienie pierwszych kroków przez Internet, żeby nawiązać nowe znajomości jest w dzisiejszych czasach czymś zupełnie zwyczajnym.

Kiedy jesteś sam, po prostu idź na randkę

Wiele osób, które żyją w pojedynkę myśli, że tak będzie już na zawsze, że na pewno nic się nie zmieni, bo niby, kiedy mają poznać tą wyśnioną partnerkę?

W dzisiejszych czasach jesteśmy w ciągłym biegu i trudno znaleźć chwilę, by wypatrywać na ulicy osoby, z którą moglibyśmy porozmawiać, zresztą, kto w dzisiejszych czasach ma na to czas? Dlatego robi się różnego rodzaju udogodnienia np. portal dla singli. To możliwość stworzenia własnego profilu na portalu, który daje możliwość poznania nowych ludzi, pozwala nam samym pokazać się i przekazać, że chcemy kogoś poznać.

na randce

Autor: kevindooley
Źródło: http://www.flickr.com/
Przez zarejestrowanie się na takim portalu mamy realne szanse na poznanie swojej drugiej połowy. Oczywiście nie musi się to stać od razu, ale jeżeli wykażemy się, choć odrobiną cierpliwości, to na sto procent znajdziemy kogoś kto okaże się wart naszej uwagi. Jest sporo szczęśliwych par, które pierwsze kroki stawiały na największym portalom randkowym.

Dlatego zamiast siedzieć z nosem spuszczonym na kwintę i ryczeć do poduszki powinniśmy znaleźć portal randkowy i zarejestrować się, wtedy miłość o wiele prędzej zapuka do naszych drzwi. Siedzenie i wiara w amora ze strzałą raczej nie przyniosą oczekiwanych rezultatów. Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce i szukać nawet drogą internetową kogoś na stałe lub kogoś z kim można zacząć się spotykać.

admin