Pomysły na wyjątkową aranżację domu – dowiedz się co jest dziś modne

Przebywanie w kawiarniach często przynosi mi kilka nowych koncepcji. Ukazują mi również obecne trendy. A te zaskakują mnie nieustannie! Niby nie jestem laikiem, ale jednak, ciągle coś mnie zaskakuje. Dziś o tym, jak malować sufit. Co ciekawe, prosta kwestia to nie jest.

Pokój żółto szary

Autor: Milestone Management
Źródło: http://www.flickr.com
Ostatnie owocne spotkanie przy kawie w knajpce zlokalizowanej w centrum zaskoczyło mnie kreatywnie pomalowanym sufitem. Policzyłam na nim około ośmiu kolorów. Plamy zrobione przez artystę układały się w bardzo interesującą mozaikę. Całe pomieszczenie było niesamowicie bajkowe, ale sufit – totalnie mnie zdumiał. Może z tego powodu, że jednak jestem przyzwyczajona do najczęściej spotykanych, białych, prostych sufitów w mieszkaniach.

Ten barwny sufit przejdź na www.elektryczne.eu/oferta/szyny-sufitowe zrobił na mnie hipnotyzujące wrażenie, trudno mi było od niego oderwać oczu. W dodatku wcale nie zmniejszył wielkości kawiarni, wydawało się wręcz, że jest dużo większa, niż w rzeczywistości.

Jeśli zaprezentowany artykuł zabrał Cię w nieznany rejon wiedzy, to świetnie się składa, ponieważ możesz poznać pozostałe informacje tutaj – wejdź na ten odnośnik oraz zobacz więcej.

Zaskoczenie była tak silne, jak wtedy, gdy byłam u przyjaciółki, która urządziła sobie w mieszkaniu żółto szary pokój – pokój w szarości.

Z sufitami jest tak, że gdy pomalujemy ściany na jakiś kolor, i tym samym odcieniem pomalujemy także sufit pokoju zdobędziemy efekt zmniejszonej przestrzeni. Z tego powodu wolę raczej sufit w jasnym kolorze, albo jakimś jaśniejszym kolorze, niż ten ze ścian. Najbardziej lubię sufity z belek, dają bardzo fajny, klimatyczny efekt.

Z tymi ostatnimi nie trzeba jednak szarżować, bo nie będą pasować do każdego wnętrza. Jeśli jednak chcemy podłogę z drewna i meble, to z możemy postawić na taki sufit. Drewniany sufit, pomalowany np. na błękitny kolor będzie pasował zdecydowanie do stylu prowansalskiego.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Post comment