Pomysły na prezenty dla panów

Last modified date

Rocznica urodzin, Imieniny, a może dzień chłopaka? Mniejsza z tym jaka to uroczystość. Prawda jest taka, że kupno upominku dla płci męskiej to zmora. Perfumy, książka czy krawat? A może kupon na zakupy bądź praktyczny sprzęt domowy?Przed tematem wyboru upominku umieszcza nas życie tuż przed urodzinami, imieninami i innymi jubileuszami, a przede wszystkim przed świętami – w czasie zakupowej gorączki w grudniu. Mamy świadomość, że odpowiednio dobrany podarunek sprawi obdarowanemu wiele radości, a nietrafiony – wprawi w onieśmielenie (również obdarowującego). Jakie podarunki są mile widziane?

portfel

Autor: Stocard
Źródło: http://www.flickr.com
Jednym z nich mogą być portfele Pierre Cardin, które są zjednoczeniem praktyczności i elegancji. Dzięki wykorzystaniu szlachetnego artykułu w stonowanym kolorze portfele Pierre Cardinwyznaczają niezwykle wykwintny dodatek – dowiedz się więcej. Portfele Pierre Cardin tow szczególności różnorodność kształtów, bogactwo kolorów i odcieni, jak również niestandardowe kontrastowe dodatki. Ważną cechą tych portfelijest też bardzo przemyślana funkcjonalność dostosowana podobnie dla minimalistów, dla których portfel to tylko i wyłącznie 'pojemnik’ na pieniądze, jak też dla ludzi szczególnie opornych, dla których portfel to w pewnym sensie mała torebka lub saszetka, w którym musi się pomieścić kilkanaście kart kredytowych, dokument rejestracyjny, rachunki oraz wyciągi z kart kredytowych albo zdjęcie ukochanej osoby.

sprawdzone informacje

Autor: Krenig
Źródło: Krenig

Osiągalne modele Pierre Cardin odznaczają się niezwykle ciekawym wyglądem i wysoką funkcjonalnością. Inną opcją na prezent mogą być aktówki męskie. Jest to wyjście, które przyzwoli na szybką organizację w każdej chwili. W większym stopniu poręczne niż teczki, dlatego też częściej są używane w ciągu dnia w pracy. Aktówki męskie pozwalają na przenoszenie dokumentów czy notatek w ładzie . Aktówki męskiewyposażone są dodatkowo w pozycję na długopis, karty kredytowe czy wizytówki, dzięki czemu stale można mieć je przy sobie.

Wyszukanie prezentu, który sprawi komuś prawdziwą radość, nie jest bezproblemowym zadaniem. Pamiętajmy więc o trzech normach. Pierwsza z nich związana jest z zdumieniem: dobry upominek to taki, który jest niespodzianką. Druga myśl dotyczy wiedzy: aby sprawić komuś trafny podarunek, przystaje znać jego poglądy i zainteresowania. Trzecia reguła związana jest z fantazjowaniami: doborowy prezent (sprawdź też: miś z imieniem) jest odzwierciedleniem naszych pragnień jak również marzeń, na których osiągnięcie sami byśmy bodajże się nie odważyli. I pamiętajmy, że nie znacząca jest cena, ale stylpodarku.

admin