Pomysły na nietypowy design Twojego mieszkania

Urlop jest u mnie zawsze związany z odwiedzinami u przyjaciół. Jest to doskonała okazja do podpatrzenia, co zmienili w swoich domach. W kącie synka mojej przyjaciółki zawisła bardzo interesująca girlanda z żarówek, a u drugiej koleżanki w salonie znalazłam piękne stoły z palet! Dzieci uwielbiają postaci z bajek, które teraz są na topie.

Girlanda

Autor: Agencja Royal Brand PR
Źródło: Agencja Royal Brand PR
Para moich przyjaciół świetnie wykorzystało tą kwestię, tworząc nad łóżkiem synka kolorową girlandę z żarówek – kliknij tutaj. Kupili ją w sklepie z oświetleniem. Żaróweczki otoczone są kolorowymi kulkami. Została ona podwieszona na stelażu w kształcie elipsy zaraz pod sufitem.

Koniecznie zweryfikuj ofertę u źródła dotyczącą zbioru zbliżonych artykułów. Są one umieszczone na innym tego rodzaju portalu – sprawdź je.

Na różnej długości żyłkach zostały przy niej podwieszone zabawki z ulubionych bajek Maćka.

Odnajdziemy więc tam samolociki, zawieszone blisko sufitu, Kubusia Puchatka, i bohaterów filmu Auta. Maciuś, jak to zobaczył w dniu urodzin, stwierdził, że będzie wiecznie spał! Strasznie się ucieszył i uwiesił rodzicom na szyi. Zabrał jeszcze zdjęcia z bajek i powiesił na ścianie obok tapczaniku.

Druga aranżacja, która mi się spodobała do gustu to stoły drewniane warszawa z palet – zastosowanie palet, które zagościły na dobre w salonie mojej innej kumpeli. Jak się okazało podczas rozmowy, Ewa samodzielnie je zaprojektowała, a wykonał je znany jej stolarz. Palety miała zakupione dużo szybciej, jednak należało je odczyścić i odpowiednio wyrównać. Następnie zostały zabejcowane, i ułożone jedna na drugiej. Na samej górze jest blat z grubego szkła.

Tak powstał stolik kawowy, który pięknie prezentuje się przed narożnikiem. Trudniejszą kwestią był stół, ale również stolarz sobie dał z tym radę. Również na górze jest położony szklany blat , a przy stole wygodnie siedzi nawet osiem osób! Jedyny jego minus jest taki, że się niestety nie rozkłada.

admin