Pomysły na nietypowy design Twojego mieszkania

Urlop jest u mnie zawsze związany z odwiedzinami u przyjaciół. Jest to doskonała okazja do podpatrzenia, co zmienili w swoich domach. W kącie synka mojej przyjaciółki zawisła bardzo interesująca girlanda z żarówek, a u drugiej koleżanki w salonie znalazłam piękne stoły z palet! Dzieci uwielbiają postaci z bajek, które teraz są na topie.

Girlanda

Autor: Agencja Royal Brand PR
Źródło: Agencja Royal Brand PR
Para moich przyjaciół świetnie wykorzystało tą kwestię, tworząc nad łóżkiem synka kolorową girlandę z żarówek – kliknij tutaj. Kupili ją w sklepie z oświetleniem. Żaróweczki otoczone są kolorowymi kulkami. Została ona podwieszona na stelażu w kształcie elipsy zaraz pod sufitem.

Koniecznie zweryfikuj ofertę u źródła dotyczącą zbioru zbliżonych artykułów. Są one umieszczone na innym tego rodzaju portalu – sprawdź je.

Na różnej długości żyłkach zostały przy niej podwieszone zabawki z ulubionych bajek Maćka.

Odnajdziemy więc tam samolociki, zawieszone blisko sufitu, Kubusia Puchatka, i bohaterów filmu Auta. Maciuś, jak to zobaczył w dniu urodzin, stwierdził, że będzie wiecznie spał! Strasznie się ucieszył i uwiesił rodzicom na szyi. Zabrał jeszcze zdjęcia z bajek i powiesił na ścianie obok tapczaniku.

Druga aranżacja, która mi się spodobała do gustu to stoły drewniane warszawa z palet – zastosowanie palet, które zagościły na dobre w salonie mojej innej kumpeli. Jak się okazało podczas rozmowy, Ewa samodzielnie je zaprojektowała, a wykonał je znany jej stolarz. Palety miała zakupione dużo szybciej, jednak należało je odczyścić i odpowiednio wyrównać. Następnie zostały zabejcowane, i ułożone jedna na drugiej. Na samej górze jest blat z grubego szkła.

Tak powstał stolik kawowy, który pięknie prezentuje się przed narożnikiem. Trudniejszą kwestią był stół, ale również stolarz sobie dał z tym radę. Również na górze jest położony szklany blat , a przy stole wygodnie siedzi nawet osiem osób! Jedyny jego minus jest taki, że się niestety nie rozkłada.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Post comment