Pomysł na interesujący wieszak w każdym mieszkaniu

Last modified date

Macie ochotę jakoś pokolorować swój przedpokój? Macie dość tradycyjnych, niezbyt wyróżniających się wieszaków? Pokarzemy dla was idealny pomysł na wieszak! Niekoniecznie tradycyjny lecz specyficzny. Odwiedzający was przyjaciele będą totalnie zaskoczeni, zostawiając swoją odzież na oryginalnym i zarazem dekoracyjnym wieszaku.

Oto trochę naszych propozycji:

wieszak na ubrania

Autor: Marbet Decor
Źródło: Marbet Decor

1) Wieszak-drzewko – bardzo popularny wśród aranżatorów. Starczy odrobinę farby, kawałków starego materiału, kawałków papieru, taśmy malarskiej i sporo kreatywności, a w naszym przedpokoju poczujemy się, jak w zaczarowanej krainie. Nie tylko najmłodszym będzie się podobać. Nasze wnętrze będzie ciekawe i przede wszystkim pełne radości.

2) Wieszak na starym drewnianym kołku – wersja dająca do myślenia, że oldschollowe może być cudowne! Naturalność drewna i zamontowane na nim złocone eleganckie wieszaki są połączeniem elegancji i naturalności. Osoba wybierając takiego typu wieszak, może także zrobić z niego strefę np. na szaliki i czapki.

3) Wieszaki-guziki – wersja fotorystyczna? A jednak! Oprócz tego, że ma funkcję dekoracyjną, swoją kolorystką może odnowić nie jeden przedpokój! Niejedna mama byłaby zachwycona… wieszając na nim swoją torebkę.

4) Wieszaki z konceptem na półki – 2 w 1. Dodatkowo na zamontowanych wieszakach można dać koszyki, gdzie znajdzie się miejsce na gadżety, których w korytarzu nie brakuje…

Zajrzyj tutaj: na ten adres To tylko kilka pomysłów na wieszaki.

Masz zamiar poszerzyć swoją wiedzę na ten temat? Zapraszamy Cię więc po inne wątki tutaj – wejdź w link i przejdź do kolejnej witryny pełnej ciekawych postów.

Ile głów, tyle konceptów. Najważniejsze jest to, aby nie ograniczać się do standardów. Warto wykroczyć poza nie! Nie bójcie się tego, szukajcie koncepcji, aranżujcie, a Wasze wnętrza będą miłym akcentem dla rodziny i przede wszystkim dla Was!

admin