Pomysł na aranżacje ławy z drewna przy oknie

Last modified date

Najfajniejsze miejsce spotkań kobiet w rodzinnym domu? Naturalnie kuchenny kącik, w którym jest ława ze stołem. To tam spotykamy się i opowiadamy co się działo, kiedy tylko biorę urlop i mogę przyjechać do dom rodzinny.

Razem z siostrą i mamą przygotowujemy sobie wtedy jakiejś mega aromatycznej herbaty, sprawdzamy, czy nasi Panowie są poza zasięgiem słuchu i rozpoczynamy długaśne, fajne kobiece spotkanie. Od czasu do czasu bywa, że któraś z nas kupi coś niesamowicie smacznego albo ma koncept i zrobi jakieś ciasto. Wtedy najczęściej dłużej rozmawiamy!

kuchnia, wystrój, aranżacja

Autor: FoodBankCENC.org
Źródło: http://www.flickr.com

Ostatnio spotkałyśmy się by oblewać remont kuchni.

Zainteresował Cię niniejszy wpis? Jeżeli tak, to bez wahania przekonaj się, co znajdziesz w ofercie (http://www.projektoskop.pl/kuchnia/), która dotyczy tej samej kwestii.

Moja mama, która jest znana z dobrego gustu, postanowiła także odmienić miejscówkę, gdzie my siedzimy. Poprzednia ława przy oknie wykonan była z sosnowego drewna. Obecna jest w kolorze reszty kuchennych mebli. Wykonana z dębu, prezentowałaby się niezwykle elegancko, gdyby nie barwne poduchy, które kładziemy na dużej drewnianej ławie pod oknem. Są dla nas optymalnym siedziskiem, tym samym bardzo ubarwiają stonowaną kuchenną przestrzeń. Sama, gdy przyjechałam i byłam po raz pierwszy do kuchni po wymianie mebli i wyremontowaniu byłam bardzo zachwycona

.

Wzorzyste materiały, z których zrobione są poduszki umocowane na ławie i taboretach są z materiału, która nie chłonie wody – dzięki temu prościej będzie ja zachować w czystości nawet w razie zabrudzenia. No i te kolory, kanciaste wzorki – idealnie! Od razu żałowałam, że nie mam takiej kuchni w wynajmowanym mieszkaniu, tylko maleńki aneks. No, bywa!
aranżacja kuchni, wystrój kuchni
Poszukałam w Internecie jakieś interesujące pomysły. Polecam wejść tu: a na pewno odnajdziecie koncepcję dla siebie!

admin