Podarunki imprezę

Last modified date

Własne mieszkanie to w życiu każdego szczególnie istotne wydarzenie. Aby je celebrować nowi gospodarze decydują się zazwyczaj na mała imprezę, czyli parapetówkę.

Jeżeli wybieramy się na parapetówkę do znajomych lub rodziny powinnyśmy podarunki. Co jednak kupić, aby wstrzelić się w gust przyszłych lokatorów i aby zakupione rzeczy nie skończyły w piwnicy. Czy wybrać rzeczy przydatne w codziennym życiu, czy raczej elementy dekoracyjne? Wybór tych ostatnich może okazać się nieco niefortunny. Warto pokusić się i postawić na wyjątkowy prezent.

prezent na parapetówkę

Autor: Shari’s Berries
Źródło: http://www.flickr.com

Zabawną tradycją jest sprezentowanie nowym gospodarzom symbolicznej paczki cukru. Ten gest ma w zamyśle osłodzić im życie. Możemy zastąpić ją na coś, w nieco bardziej wyszukanej formie, na przykład na paczkę czekoladek bądź domowe ciasto. Do słodkości można dobrać gadżet, który zawsze przyda się w domu: kolekcje naczyń, sztućców, pościel bądź ręczniki. Każda gospodyni rozraduje się zbędzie zadowolona z sprzętu AGD do kuchni: miksera, robota kuchennego, sokowirówki bądź innych akcesoriów.

Zobacz tutaj, sprawdź ofertę przeglądy budowlane naszej firmy a na pewno przeczytasz coś interesującego. Gwarantujemy bardzo konkurencyjne stawki, zatem się nie rozczarujesz!

Z sekcji prezentów przydatnych dla niemal każdego można wskazać paterę na ciasto.To jeden z tych rzeczy, których zakup zawsze schodzi na dalszy plan. Wyjątkowo dobrze wyglądają patery szklane (szukaj tutaj). Jeżeli Pani domu lubi wyczarowywać ciasta i przyjmować gości z pewnością będzie to trafiony prezent.

Dla fanów słodyczy dobrą ideą może być również puszka na ciastka i łakocie, która pozwoli zachomikować pyszności na wyjątkowe okazje. Listę przydatnych prezentów dopełniają ciepłe koce, książki z przepisami, kubki, bądź kieliszki do wina.

Wyjątkowym prezentem mogą być także przedmioty spersonalizowane. Pościel, poduszki, kubki ukazujące charakter nowych lokatorów będą gadżetem, który może podbić ich serce. Szczególne wspomnienia mogą rodzić też zdjęcia, tym bardziej jeżeli z gospodarzami łączy nas wiele wspólnie spędzonych chwil. Ich piękno przywołają kadry obrazujące je. Mogą one być komponowane w różnorodne formy: kolaży, pojedynczych zdjęć oprawionych w ramki, fotoramy bądź antyramy (wyszukaj więcej). Interesującą formą są również zdjęcia na płótnie, które coraz częściej zastępują tradycyjne obrazy.

Co jeszcze może przypaść do gusty gospodarzom?
Niezmiennie popularne są kwiaty doniczkowe. Zobowiązują one obdarowanych do troski i pielęgnowania ich. Niezwykle poszukiwane są storczyki i orchidee, nie zaliczają się one jednak do łatwych w utrzymaniu. Wariację na temat roślin mogą stanowić również zioła w doniczce, które ożywią we wnętrze kuchni, a także będą rozsiewać piękne zapachy.

admin