Pięknie upiększane ręczniki

Haft to jedna z najtrwalszych metod uwieczniania wzoru na dowolnej nawierzchni materiałowej. Nawet najlepsza i najbardziej dokładna krawcowa nie jest w stanie wykonać haftu tak precyzyjnie jak urządzenie mechaniczne.

Haft komputerowy to technika realizowania deseni haftowanych na tkaninach i odzieży z wyeksploatowaniem specjalnych przędz. Użytkownicy doceniają ten sposób oznaczania z powodu dużej solidności, oraz niezmienności – (link do artykułu).
Haft komputerowy można zaliczyć do jednej z bardzo wyrafinowanych sposobów dekoracji tekstyliów. W czasie wyszywania mechanicznego zdobywamy ciekawy wygląd opcjonalnego wzoru, oraz trwałość ornamentu. W przeciwieństwie do różnych procedur nanoszenia grafiki na surowiec, jest wytrzymały na czyszczenie, ścieranie i zgniatanie, nie blaknie, nie rozdrabnia się i wygląda estetycznie nawet po długim okresie eksploatacji.
Cudownie zdobiona pościel, lub ręcznik – https://www.bubucraft.pl/recznik-na-prezent-z-dedykacja z haftem na zamówienie może okazać się znakomitym upominkiem imieninowym, bądź ślubnym – ręcznikowi z haftem na zamówienie. Tymczasem najwięcej ręczników, szlafroków i pościeli z haftami stosowanych jest w porządnych hotelach i obiektach spa. Z reguły są to produkty bardzo mocne, eleganckie, a na dodatek ozdobione haftem są wizytówką placówki.
haft komputerowy

Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com
Haft maszynowy świetnie nadaje się zwłaszcza do znakowania odzieży roboczej, bądź innych reklamowych produktów tkaninowych. Hafty na konfekcji, czapkach, lub torbach, to także doskonały sposób na efektywną reklamę.

Dobrze zaprojektowane zdobienie reklamowe ubrań to przemyślane działanie marketingowe. Umożliwia trwale konstruować świadomość marki pośród możliwych odbiorców.

admin