Piękna sypialnia

Last modified date

Sypialnia jest ogromnie istotnym wnętrzem naszym mieszkaniu. To tam spędzamy prawie jedną trzecią swojego życia. Zwykle jest to wnętrze dostępne tylko nam. Powinno posiadać swój klimat, taki który po pierwsze pozwoli nam wyrazić nasz charakter, a z drugiej strony zagwarantuje nam komfort.

Pokój dziecka, fototapeta kosmos

Autor: art.widi.pl
Źródło: art.widi.pl
W urządzaniu tego pomieszczenia musimy w sobie znaleźć odrobinę romantyzmu (nie od razu musi być to różowość gdzie się tylko uda). Ważne jest aby w tym poszukaniu charakteru znaleźć równowagę pomiędzy tym co w nasjest szalone, i pragnieniem harmonii, bowiem wiadomo że nawet rozrabiaka ma w sobie troszkę subtelności (nawet jeśli na co dzień ukrywa tę część swej osobowości).

Możemy tą swą skrywaną część swojej osobowości wyrażać na przeróżne sposoby; przykładowo bardzo fajnym przedsięwzięciem jest umieszczenie gdzieś na półkach bądź też szafce nocnej dowolnego ważnego dla nas obiektu. Dla jednych będzie to pluszowy misiek – mocno już powycierany z naderwanym uchem, dla kogoś innego może to być Harcerski Krzyż – istotne by był to obiekt nacechowany emocjami, bądź te emocje przywołujący (chociaż nie koniecznie pochodzący z przeszłości)

Tą rolę mogą także świetnie spełniać fototapety. Wydrukowane na nich wzory przykładowo widok jezior, nie tylko nas uspokoi, ale także przypomni romantyczne momenty spędzane nad na Mazurach. Rzecz jasna można sobie dobrać wszelki inny motyw pośród tysięcy możliwych projektów.

Jeśli zaabsorbował Cię prezentowany artykuł, kliknij szybko tutaj, gdyż ta strona na pewno również jest godna Twojej uwagi.

Ciekawie wygląda na suficie alkowy panorama rozgwieżdżonego nieba, a należy powiedzieć iż fototapety kosmos – przynoszą nam całkiem spore możliwości.

Tak więc możemy zażyczyć sobie fototapetę prezentującą planety czy fantastyczne twory miliarda gwiazd obecnych tylko w naszej galaktyce. Jeśli zaś idzie o wyszukanie właściwej powierzchni na takie fototapety, to rzecz jasna wybór miejsca na zależy w dużej mierze od tegoż, co ona prezentuje i co pragniemy poprzez jej wykorzystanie uzyskać. O ile ma być to wspomnienie wakacji na których to pierwszy raz wspólnie spozieraliśmy w niebo, polecam naklejenie jej na sufit tak, by wygodnie nam było na nią spoglądać leżąc w komfortowym łóżeczku. Sypialnia powinna też być miejscem funkcjonalnym, stąd warto ją wyposażyć w pojemne szafki.

admin