Piękna dekoracja okna to jeden z najważniejszych elementów wystroju salonu oraz każdego innego pokoju w mieszkaniu

Podczas aranżowania pomieszczeń w nowym domu rzadko myślimy o oknach. Wydaje nam się to mało istotny element. To duży błąd, ponieważ są w stanie one nadać pokojom ciepła oraz szyku.
Dekorując nowe mieszkaniu lub decydując się na odświeżenie w obecnie przez nas zamieszkałym, najczęściej skupiamy się na odcieniu ścian i meblach.

pejzaż - mieszkanie

Autor: Oto Polska Blog
Źródło: http://www.flickr.com
Raczej w ogóle nie dumamy o oknach. To spory błąd, ponieważ za stosunkowo niewielkie pieniądze możemy odmienić wygląd całego pomieszczenia. Trzeba tylko nabyć piękną firanę i w nietypowy sposób upiąć ją albo zawiesić. Pamiętajmy, że firana, która mogłaby nam się kojarzyć z latami Polski Ludowej, to zupełnie nie to, co dziś możemy nabyć. Obecnie firany są po prostu przepiękne.

Czy znasz już ten świeży wpis (https://z-nami.eu/co-musi-zawierac-umowa-najmu/)? Zobaczysz tam istotnie sporą ilość zajmujących informacji na ciekawy dla Ciebie temat. Przeczytaj a nie będziesz żałować!

Mogą być delikatne i przewiewne albo ciężkie i zdobione — niemal jak zasłony. Całość uzależnione jest od naszych gustów i od tego, jak ogólnie widzimy oczyma wyobraźni projekt pokoju dziennego. Należy też mieć na uwadze to, że jeżeli nasz salon nie jest zbytnio słonecznym pomieszczeniem, to korzystniej będzie skoncentrować się na wyborze takiego rodzaju firany, która będzie wpuszczała do środka dużą ilość światła. Jeżeli mieszkamy na parterze, to należałoby podumać o tym, żeby zamówić firanę do każdego pomieszczenia. Jeśli kochamy biesiadować w kuchni, to możemy także pomyśleć o zazdrostkach.

Są to krótkie firany, które wiesza się na lince w połowie okna. Można kupić takie, które na dodatek będą miały wyszyty jakiś motyw powiązany z kuchnią — na przykład misy z warzywami.

admin