Last modified date

Każda przyszła matka duma nad tym, jak urządzić pokój dla swojego nienarodzonego jeszcze maluszka. Dwoi się i troi, aby pokoik był spełnieniem najskrytszychmarzeń, a cały dom i wszystkie pomieszczenia idealnie są przystosowane do nowego członka rodziny. Znane jest obecnie stwierdzenie, że przyszła mama przy końcu ciąży miewa syndrom wicia gniazda i wówczas dopiero wkracza w prawdziwy szał zakupów, meblowania oraz planowania. Jeździ na zakupy, przegląda strony internetowe oraz foldery wnętrzarskie. Nabywa, urządza, wije gniazdko.

krzesełko do karmienia dziecka

Autor: Parker Knight
Źródło: http://www.flickr.com
I faktycznie ma rację. Całe mieszkanie powinno być przygotowane na przyjście na świat bobasa. Ale przede wszystkim musi ono posiadać swój osobisty kąt. Nie istotne, czy będzie to tylko część sypialni rodziców, czy własny pokoik. Ważne, że ma odpowiednie warunki do tego, żeby zdrowo rosnąć. Również przed urodzeniem dziecka podstawową czynnością jest odświeżenie wszystkich pokoi domu. Malowanie ścian, wszystkie drobne i większe usterki, na które nigdy nie było czasu, czy wymiana mebli, które trzeba wyrzucić, bądź odbierają miejsce potrzebne na przykład na łóżeczko. Kiedy mieszkanie jest gotowe, ciężarna zaczyna czuć się jak ryba w wodzie. W komódce kupionej dla bobasa segreguje jego ubrania, sama składa kołyskę, zakłada kołderkę, wiesza baldachim, na ścianach pojawiają się dziecięce rysunki, a do łóżeczka wkłada wspaniałe maskotki. To się przyda w domu: .

Oprócz tego mama zbiera potrzebne akcesoria dziecięce – wanienkę, przewijak, kosmetyki, pieluszki. Chce, żeby całość była perfekcyjna i gotowe na przyjście potomka szybciej. Poza tym niezwykle ważne dla niej jest to, żeby wszystko, czym otoczyła swoje dziecko było najwyższej klasy, rekomendowane przez inne mamy i najmodniejsze. Na szczęście rynek produktów dla dzieci doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że na przyszłych matkach można rewelacyjnie zarobić, dlatego oferuje bardzo wiele towarów najlepszej jakości. Dzięki temu mama może zdecydować się na to, czego chce, co się jej podoba i to, co przyda się jej podczas opiekowaniem się bobasem. A gdy kącik będzie już urządzony – pozostaje oczekiwać na przyjście na świat jego nowego właściciela. Niezwykle ważne jest, by w mieszkaniu, w którym ma zjawić się dziecko, powinno być ciepło. Tutaj można zobaczyć interesujące propozycje – akcesoria grzewcze do mieszkania.

admin