Last modified date

Jeśli pragniesz mieć jasne wnętrze pełne słońca obowiązkowo zdecyduj się na ściany w kolorze écru. Kremowy, czy jeżeli ktoś woli, śmietankowy odcień ścian rozjaśni wnętrze, dodatkowo sprawiając, że będzie milsze.

kolory we wnętrzu

Autor: Ben Heinrich
Źródło: http://www.flickr.com
Jednym z największych atutów kremowych ścian jest duża uniwersalność i ponadczasowość tego koloru. Zapewniamy, że nie jest on jedynie chwilową modą, jego popularność trwa już dość długo. Możemy wybrać do niego podłogę, meble i dodatki w niemalże każdym kolorze.

Jeżeli szukasz fascynujących danych na omawiany temat, to dokładnie sprawdź oryginalny serwis (https://www.archicom.pl/inwestycje-mieszkaniowe/planty-raclawickie/), który ma warte uwagi informacje.

Bo wszystkie będą dobrze się komponować! Przede wszystkim trzeba zachować zdrowy rozsądek, bo gdy zrobimy kolorowy miszmasz, wprowadzi on chaos w pokoju. Écru będzie dobrze wyglądać w praktycznie wszystkich wnętrzach domu: salonie, sypialni, łazience, przedpokoju czy pokoju dziecinnym. Zależnie, jaki wybierzemy odcień i bibeloty, albo meble da on albo ciepłą przestrzeń, albo chłodniejszą. Poszukując optymalnego dla nas odcienia kremowego, który akurat zagości na naszych ścianach powinniśmy zwrócić uwagę na to, jakie moduły meblowe chcemy postawić do pokoju oraz w jakim klimacie planujemy je wyposażyć . Ciemniejszy odcień, taki prawie wpadający w żółty sprawi, że wnętrze zrobi się bardzo jasne i przytulne, a gdy dołożymy do ścian kolorowe dodatki, da to efekt, że będzie w nim ciagle wiosna.

W poszukiwaniu inspiracji do urządzenia kuchni ablo salonu można spojrzeć na stronę na której blogerka publikuje kilkanaście słodkich, waniliowych aranżacji. Jej kojarzy się ten odcień przede wszystkim ze słodyczami – lodami waniliowymi, budyniem, kremem w ciastkach… Przez to jest ryzyko zwiększonego apetytu na łakocie  . Oj, tam!, Ale co tam, jest ryzyko… jest zabawa!

admin