Parę sposobów na ozdobienie ścian w mieszkaniu

Last modified date

Czeka Cię niedługo odnowienie mieszkania? Może zakupiłeś nowe mieszkanie i teraz zastanawiasz się nad jego urządzeniem? Od czego zaczniesz? Rzecz jasna od posadzek i ścian! Masz już pewne pomysły? Jeżeli nie to, zaznajom się z lekturą tego tekstu. Aktualnie na rynku istnieje bogaty wybór możliwości urządzenia mieszkania, a czasy, kiedy ściany były białe oraz „gołe” odeszły w niepamięć. Aktualnie stawia się na odcienie jak też interesujące ozdoby. Starczy jedynie odrobina fantazji i dobrego gustu, by Twe ściany zamieniły się w małe dzieła sztuki.

lodówka

Autor: Dave Goodman
Źródło: http://www.flickr.com

Dopasuj stosowne kolory. Ściany nie muszą być białe, i nudne. Można nie tylko pomalować każde pomieszczenie w innej barwie, ale zabawiać się kolorami. Np. możesz wybrać kolor różowy na 3 ścianki a 1 pomalować na odmienny. Kolejnym sposobem może być malowanie 2 naprzeciwległych ścian na ten sam kolor np., indygo, a dwóch innych na np. żółty. Nie musisz się ograniczać do różnych ścian w innych barwach. Można pomalować jedną ścianę na liczne odcienie. Pomaluj ścianę na konkretny kolor a następnie domaluj do niej jakiś deseń pod sufitem następnym odcieniem. Jeżeli odcienie Ci nie pasują, bądź po prostu nie chcesz mieć ścian w różnych barwach, nie obawiaj się. Można pomalować je tradycyjną bielą.

Z pewnością przyda Ci się moja witryna (https://lampytanie.pl/2042-klasyczne-lampy-nocne-do-sypialni) ze szczegółami, które tyczą się opracowanego tutaj wątku. Nie ociągaj się zatem i wejdź w podany tu link.

To jednakże nie oznacza, iż nie będziesz mógł pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa. Wprost przeciwnie, białe ściany dają sporzej pola do popisu. W podobnym przypadku bowiem świetnie się sprawdzi naklejanie jak też wszelkie inne pokrewne słowa. Rzecz jasna nie mowa tu o tapetach ale o np: demur.pl/naklejki/na-lodowke.

laptop

Autor: shizhao
Źródło: http://www.flickr.com

Te raczej wyszły już z mody. Prawdziwym hitem są jednakże nalepki na ścianę. Nie jest to duży wydatek oraz możemy je łatwo zakupić. Starczy wpisać w wyszukiwarce wyrażenie „naklejki na ścianę”, a z całą pewnością znajdziemy coś dla siebie. Naklejkami możemy ozdabiać nie tylko ściany, w sprzedaży osiągalne są także naklejki na laptopa czy naklejki na lodówkę – demur.pl/naklejki/na-laptopa. Następnym sposobem na uatrakcyjnianie naszych ścian są obrazy. Można je oczywiście zakupić w sklepie. Jednak ciekawszym sposobem będą dzieła własne bądź znajomych. Nie muszą to być dosłowne obrazy, namalowane farbami. Tak samo dobrze możemy zrobić artystyczne fotografie i nimi przyozdobić ściany.

admin