Parę sposobów na ozdobienie ścian w mieszkaniu

Last modified date

Czeka Cię niedługo odnowienie mieszkania? Może zakupiłeś nowe mieszkanie i teraz zastanawiasz się nad jego urządzeniem? Od czego zaczniesz? Rzecz jasna od posadzek i ścian! Masz już pewne pomysły? Jeżeli nie to, zaznajom się z lekturą tego tekstu. Aktualnie na rynku istnieje bogaty wybór możliwości urządzenia mieszkania, a czasy, kiedy ściany były białe oraz „gołe” odeszły w niepamięć. Aktualnie stawia się na odcienie jak też interesujące ozdoby. Starczy jedynie odrobina fantazji i dobrego gustu, by Twe ściany zamieniły się w małe dzieła sztuki.

lodówka

Autor: Dave Goodman
Źródło: http://www.flickr.com

Dopasuj stosowne kolory. Ściany nie muszą być białe, i nudne. Można nie tylko pomalować każde pomieszczenie w innej barwie, ale zabawiać się kolorami. Np. możesz wybrać kolor różowy na 3 ścianki a 1 pomalować na odmienny. Kolejnym sposobem może być malowanie 2 naprzeciwległych ścian na ten sam kolor np., indygo, a dwóch innych na np. żółty. Nie musisz się ograniczać do różnych ścian w innych barwach. Można pomalować jedną ścianę na liczne odcienie. Pomaluj ścianę na konkretny kolor a następnie domaluj do niej jakiś deseń pod sufitem następnym odcieniem. Jeżeli odcienie Ci nie pasują, bądź po prostu nie chcesz mieć ścian w różnych barwach, nie obawiaj się. Można pomalować je tradycyjną bielą. To jednakże nie oznacza, iż nie będziesz mógł pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa. Wprost przeciwnie, białe ściany dają sporzej pola do popisu. W podobnym przypadku bowiem świetnie się sprawdzi naklejanie jak też wszelkie inne pokrewne słowa. Rzecz jasna nie mowa tu o tapetach ale o np: demur.pl/naklejki/na-lodowke.

laptop

Autor: shizhao
Źródło: http://www.flickr.com

Te raczej wyszły już z mody. Prawdziwym hitem są jednakże nalepki na ścianę. Nie jest to duży wydatek oraz możemy je łatwo zakupić. Starczy wpisać w wyszukiwarce wyrażenie „naklejki na ścianę”, a z całą pewnością znajdziemy coś dla siebie. Naklejkami możemy ozdabiać nie tylko ściany, w sprzedaży osiągalne są także naklejki na laptopa czy naklejki na lodówkę – demur.pl/naklejki/na-laptopa. Następnym sposobem na uatrakcyjnianie naszych ścian są obrazy. Można je oczywiście zakupić w sklepie. Jednak ciekawszym sposobem będą dzieła własne bądź znajomych. Nie muszą to być dosłowne obrazy, namalowane farbami. Tak samo dobrze możemy zrobić artystyczne fotografie i nimi przyozdobić ściany.

admin