Firma Belldeco powstała z pasji tworzenia i pasji do pięknych przedmiotów. W obszernej ofercie Belldeco znajdują się artykuły wyposażenia wnętrz i zieleńców. Kreatywne umeblowanie, zegary, lampy, donice, klosze, lustra, dekoracje ścienne i dużo innych.

dekoracje

Autor: Agence Tophos
Źródło: http://www.flickr.com
Wszelkie wyroby wykonane są ręcznie, z prawdziwych towarów, a ofertę tworzą w znacznej części przedmioty pojedyncze, wyjątkowe i bardzo twórcze. Meble prestiżowej marki Belldeco odróżniają się niebywałą troską o szczegóły i elementy co ma oddziaływanie na jakość i luksus eksploatacji. Wszelkie meble sporządzone są z wysokiej jakości materiałów i surowców naturalnych co powoduje, że są to obiekty o osobistym charakterze.

Salon to niezwykle reprezentacyjne miejsce w każdym mieszkaniu. Każdy właściciel stara się, żeby to pomieszczenie było wygodne, również funkcjonalne. Dobór stosownych sprzętów, oraz dokładnie dobranych dodatków ozdobnych to duże wyzwanie.

Piękne meble bielone Belldeco, które ciągną uwagę i kreują we wnętrzach

dekoracje

Autor: Home&You
Źródło: Home&You

unikalny klimat prowansalski. To co jest szczególnie znaczące, to piękna barwa zamierzchłej bieli, skontrastowana z kolorem naturalnego drewna, dzięki której biała barwa wydaje się być jeszcze bardziej mocna, a usłojenie drewna, jeszcze bardziej widoczne. Nie jest to z pewnością pospolity biały kolor, lecz biały poddany zabiegom postarzenia, żeby sprzętom z tej kolekcji nadać śniedzi czasu. Dzięki temu powodują wrażenie, jakby pozostały odnalezione na strychu rodzinnych siedzib i przywrócone do łask, jako obdarowywane ekstrawaganckim sentymentem pamięci przeszłości.

Pasjonaci takiego stylu zwracają również uwagę na luksusowe niuanse, które subtelnie zaznaczają prowansalską estetykę, sprawiając, że każdy z mebli staje się szczególnym. Żaluzje, które Belldeco zastosowało, miast tradycyjnych drzwiczek, gustowne okucia, łagodnie wzmacniają charakter sprzętów.

Świetnym dodatkiem będą dekoracje (link tu…) ścienne, obrazy i dekory, także bardzo ważne w aranżacji lustra. Ogromnym popytem cieszą się również zegary Belldeco.

admin