Oświetlenia LED jako lampy uliczne zapewniają zaoszczędzenie energii oraz umożliwiają oszczędzić dużą część pieniędzy

Last modified date

Oświetlone drogi zapewniają bezpieczeństwo oraz kreują sympatyczny nastrój, podczas gdy powracamy pieszo późnym wieczorem do swoich domów. Jednakże istnieją obszary, w których są ciemne uliczki, bez żadnego oświetlenia a wówczas często czujemy się zagrożeni.

Rozmyte światło

Autor: Jamie McCaffrey
Źródło: http://www.flickr.com
Sporo gmin tłumaczy brakiem pieniędzy do oświetlenia wszelkiej ulicy, gdzie są domu ewentualnie wyłączają oświetlenie od 22.00. Tak istnieje na przykład na terenie wiejskim. A co w takim przypadku gdy ktoś powraca z pracy późną nocą? Bez latarki trudno oraz niebezpiecznie nawet przespacerować taką czarną ulicą bądź iść przez ciemny park. Tak nie musi być, gdyż w dobie nowoczesnej technologi istnieją oświetlenia, które są ogromnie energooszczędne oraz świecą nawet do kilku lat.

Takim oświetleniem są żarówki LED AR111, które zdecydowanie są oświetleniem zapewniającym gwarancję oszczędności energii oraz świecą bardzo długo. Jest to oświetlenie, jakie można oczywiście zastosować jako oświetlenie uliczne. Niemniej nie jedynie posiadają takie przeznaczenie, można je również wdrożyć do oświetlenia ogrodu, na terenie zakładów czy własnej posesji czy drogi prywatnej do swojego domu. Biorąc pod uwagę na fakt, że żarówki LED AR111 są bardzo energooszczędne, bo zdołają zużytkować o połowę mniej energii aniżeli powszechne światło uliczne i nie przepalają się nazbyt często, są na wszelką kieszeń. Oświetlenia LED charakteryzują się niezwykle wyraźnym blaskiem oraz wysoką jakością wykonania.

Oświetlenia uliczne LED umożliwiają zaoszczędzić sporą ilość budżetu miastom i gminom. Oświetlenia uliczne posiadają ogromne znaczenie wizerunkowe na rzecz samorządów oraz firm, jako instytucji nowoczesnych i przychylnych otoczeniu oraz troszczących się o bezpieczeństwo. Do plusów oświetlenia LED możemy zaliczyć energooszczędność, choćby do 90%. Nowoczesny soczewkowy konstelacja światła, który zapewnia równomierny rozkład mocy światła na drodze. Odporność na drgania oraz wibracje. Brak promieniowania UV oraz ekologiczność.

Jeżeli zainteresował Cię ten tekst, zobacz dodatkowe informacje w tym temacie. Najlepiej sprawdź sam stelaż do łóżka 160×200, odnajdziesz tutaj analogiczne informacje.

Błyskawiczny start z całą mocą światła oraz brak rezultatu migania światła. Co najważniejsze niskie koszty konserwacji oraz serwisowania, zaś jej żywotność jest 10 razy większa niż oświetlenie sodowe.

admin