Last modified date

Jesteś indywidualistą, jaki nie lubi robić to co inni mu karzą? Albo jesteś osobą z niezmierzoną wyobraźnią i wciąż masz jakieś pomysły? Ponadto masz duszę artystyczną, natomiast w domu lub mieszkaniu masz mnóstwo wykonanych własnoręcznie przedmiotów, albo narysowanych przez siebie obrazów? Jeżeli choć na jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to nasz artykuł jest o tobie oraz dla ciebie.
Materią tego artykułu będzie omówienie różnych aranżacji salonów z użyciem fototapet, ponadto w zależności od rodzaju twojej osobowości.

egzotyczna plaża

Autor: Roberto Faccenda
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli jesteś rodzajem człowieka który nie potrafi usiedzieć w miejscu i jesteś zainteresowany podróżowaniem, zachęcamy ci, żebyś użył własnych zdjęć z podróży. Ściana za sofą fenomenalnie będzie wyglądać, jeżeli będzie na niej naklejone twoje zdjęcie z podróży na safari. Pomyśl tylko, jakie wrażenie zrobi ono na znajomych, jeśli zobaczą chociażby zdjęcie nosorożca, jaki sprintował wprost na twój samochód terenowy i niemalże by go przewrócił, ale w ostatnim momencie udało się wam uciec, a na pamiątkę z tego wydarzenia zrobiłeś właśnie zdjęcie na jakim uchwycony jest szarżujący nosorożec.

Zobacz dodatkowo takie ciekawe wskazówki z witryny (http://www.sklep.kunszt.pl/), które odnajdziesz pod tym linkiem – one również opisują niniejsze zagadnienie.

Każdy będzie zaskoczony i dumny z ciebie. Albo byłeś na rejsie, płynąc do Ameryki, i na otwartym morzu zobaczyłeś ławicę płynących niespiesznie waleni, a ty zrobiłeś im zdjęcie, jakie podziwiacie właśnie z przyjaciółmi. Jeżeli nie jesteś duszą towarzystwa, w znakomity nastrój wprowadzić cię może twój ulubiony cytat nalepiony na całą ścianę od razu za telewizorem. Wyobraź sobie chociażby słowa: „wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej” zapisane na czarnym albo białym tle, uśmiechające się do ciebie. Jeślifascynujesz się stylem lat pięćdziesiątych, genialnym konceptem jest przyklejenie na ściany czarno białe fototapety,kliknij aby zobaczyć źródło na przykład dowolne ujęcie przedwojennego baru pełnego klientów, lub kadr w stylu pinup, które powie twoim znajomym, że jesteś fanem starych filmów amerykańskich. Mnóstwo dekoratorów wnętrz używa fototapety właśnie z tego rodzaju motywem, by podkreślić oryginalność klienta. Słynne zdjęcie artystki wszechczasów Marylin Monroe wykonane przez wyśmienitego fotografa oraz grafika Andy’ego Warhola, dokładnie to dziewięć tych samych ujęć, lecz ukazanych, każde w innej tonacji oraz innych kolorach, dowodzi o tym, że choć ciągle jesteś jedną osobą, to masz bogatą osobowość. Dla zwolenników ekspresowego życia, nawet można rzec agresywnego, rekomendujemy nalepienie fototapety z autem rajdowym będącym w ruchu. Gdyż jeśli chodzi o ludzi lubiących szybki tryb egzystencji, to celem użycia fototapety sport będzie najlepszym wyborem. Z doświadczeń wiadomo nam, iż fototapety z motywem sportowym, w szczególności te z wyścigówkami formuły pierwszej i z gwiazdami sportu są wychwalane przez właściceli. Zanim kupisz fototapetę, upewnij się, że grafika ma wystarczającą rozdzielczość, ponieważ na dużej ścianie będą widoczne piksele, toteż efekt będzie raczej odwrotny.

U nas możesz wydrukować na fototapecie dowolne zdjęcie lub grafikę, a dodatkowo jeżeli zezwolisz nam wcześniej wykonać zdjęcie pokoju w którym ma być naklejona fototapeta, będziemy mogli utworzyć wirtualną projekcję docelowego jej wyglądu. Więc jeśli efekt ci nie przypadnie do gustu, możesz wybrać inną grafikę.
Myślimy iż podaliśmy tobie kilka dobrych pomysłów na aranżację pustej powierzchni ściany. W naszym salonie posiadasz możliwość zobaczenia wcześniej animacji komputerowej. Mamy możliwość dowolnego doboru formatów tapet. Dlatego nie zwlekaj i przyjedź do naszego salonu.

admin