Stare kamienice w dużych miejscowościach w Polsce zachwycają mnie. Ogromnie bym chciała znaleźć w którejś z nich kiedyś swoje mieszkanko. A jak wiadomo, marzenia są po to, by je spełniać. Tymczasem dziś u mnie interesujący temat – aranżacja mieszkania w kamienicy.

kamienica

Autor: Marcin Polak
Źródło: http://www.flickr.com

Zapewne myślicie, co uwielbiam w starych domach? Po pierwsze ich interesująca architektura i cudowne, ozdobne wykonanie.

To unikalne www (http://reling.pl/pl/c/Relingi-kuchenne/33) na pewno okaże się dla Ciebie interesujące, gdyż odnajdziesz w tamtym miejscu wiadomości analogiczne do takich, które widzisz tu.

Historyczność kamienicy przecież nie wadzi wykończyć wnętrze mieszkania współczesnym stylu! Choć ja osobiście pragnę, by wnętrze w moim przyszłym mieszkaniu w kamienicy łączyła w sobie nowoczesność z przeszłością – sprawdź ciekawe aranżacje na

Bardzo lubię nowoczesne lokale, w których dodano dawne przedmioty. Kiedyś mieszkałam w ciekawym mieszkaniu, które posiadało nowoczesne wykończenie, ale w każdym z pokoi stały starodawne meble, które wyglądały na przedwojenne modele. Prezentowało się to współcześnie, dobrze też się w takiej przestrzeni mieszkało.

Coś, na co z pewnością pozwolę sobie, jeśli w końcu kupię mieszkanie w kamienicy, to antresole. Jedną z nich, konkretnie w salonie chciałabym urządzić na niej swoje miejsce pracy, a w mniejszym miejsce do spania z wygodnym, dużym materacem. W ten sposób mam opcję urządzenia na dole przestrzeni, w której będzie urzędować dziecko, a zachowamy tym samym prywatności rodziców. Ach, chciałabym już to mieszkanie (wybierz aranżacja wnętrz częstochowa) posiadać.

kamienica

Autor: Marcin Polak
Źródło: http://www.flickr.com

Często przeglądam sieć poszukując pomysłów na aranżację – wtedy kopiuję sobie do pliku linki z fajnymi pomysłami. W tym temacie moje ulubione aranżacje znajdziecie pod adresem: mieszkanie w kamienicy – pomysły. Kto wie, czy czy ich nie wykorzystam sama?

admin