Opcje odróżnienia swego pojazdu

Last modified date

Każdy samochód – choć są różne marki – jest identyczny do innego, z tej samej serii. Dlatego właściciel więc próbuje na różne sposoby odróżnić swoje auto.

Design dla najmłodszych

Autor: Fedyk Public Relations
Źródło: Fedyk Public Relations
Naklejki z różnorakimi wzorami albo napisami czy również inna rejestracja to jednak zbyt mało.
Małym, ale równocześnie bardzo odróżniającym się dodatkiem będą nakładki na drzwi.

Zainteresowały Cię opracowane przez nas posty? Zatem z przyjemnością pragniemy rzec Ci, że czeka na Ciebie następny istotny link (https://glazurex.com.pl/porta/) pod tym linkiem.

Są one modne, a zarazem perfekcyjne w celu zwrócenia uwagi na auto na tle podobnych maszyn. Świetnie eksponują również sylwetkę samochodu, który ozdabiają. Listwy ochraniają również kolor i kształt, które mogą ulec uszkodzeniu podczas niewygodnego uderzenia o inne auta. Nakładki na drzwi (źródła) są także oferowane w wersji uniwersalnej, dzięki czemu dopasują się do każdego samochodu. Należy wspomnieć, że można je kupić w różnych barwach, a nawet… podświetlane nocą przy pomocy żarówek LED. Nakładki to obecnie najbardziej popularny oraz lubiany przez właścicieli dodatek do aut każdego rodzaju. Produkowane z wysokiej jakości materiałów, służą przez wiele lat. A co ważniejsze – odznaczają samochód.

Praktycznym szczegółem są też chlapacze samochodowe, które skutecznie asekurują boczną karoserię przed defektami mającymi związek na przykład z piaskiem oraz żwirem, psującymi kolor. W związku z wieloma ambarasami na trasie, dodatek ten nie pozwala na nieprzyjemne odpryski. Perfekcyjnie sprawdzają się też w okresie jesienno-zimowym, kiedy można trafić na wzmożoną ilość błota i wody.

W połączeniu z ujemnymi temperaturami, w dolnej partii nadwozia tworzą się ciężkie do usunięcia skały. Chlapacze są również – podobnie jak nakładki – elementem ozdobnym. Stosuje się je też w rajdach.

admin