Nowatorskie i interesujące pomysł na unikatową szafkę nocną

Last modified date

Pokój do snu to miejsce ciszy i spokoju. To również lokalizację, w którym wypoczywamy po pełnym wyzwań dniu i regenerujemy siły podczas snu. Nie powinna zawierać w sobie zbyt wiele Drobnych przedmiotów, bo wniesie to do niej bałagan, którego powinniśmy uniknąć. Niezbędne są w niej niewielkie szafki nocne.

szafka nocna
Nakastlik to niezbędny mebel w sypialni. Sporo się w niej nie zmieści, musi być przy łóżku. Zawrze w sobie wiele bibelotów, wszystko co chcesz mieć w zasięgu swojej ręki. Masz już dosyć swej starej i nudnej, niezbyt atrakcyjnej się półki nocnej? Chcesz ją wymienić, a może odmienić, tak aby zyskała zupełnie odmiennego wyglądu?

Podsuniemy ci koncept, w jaki sposób możesz donowić swoją szafkę nocną. Nie potrzebne ci są spore fundusze, lecz głowa pełna pomysłów. Wykończenie szafki często bywa standardowa. Wystarczy fajna serwetka, kolorowa makatka i od razu mamy nową stylóweczkę. Na szafce nocnej może znaleźć się różne przedmioty, zaczynając od książek, po różniste rodzaju drobiazgi. Polecamy zadbać o to, aby nasza szafka nocna (zobacz lampy na stolik do salonu) składała się z półki i szuflady. Może być jedna, a może być ich kilka. Zależnie od tematu, jak duży chcemy posiadać ten mebel.

drewniana szafka nocna

Autor: US CPSC
Źródło: http://www.flickr.com
Oczywiście na półce przy łóżku nie może zabraknąć lampki nocnej, której światło oświetli nam nocą pokój. Kilka ozdób, takich jak kwiaty albo ramka ze zdjęciami także fajnie będą wyglądać. Dzięki takim drobiazgom nasza sypialnia będzie ciepła i stylowa, a nam idealnie będzie iść spać z fajnymi wspomnieniami a budzić z uśmiechem.

Pomysły na prezentację Waszej szafki nocnej można znaleźć tu: źródła

admin