Niesamowite dekoracje

Dawniej ludzie byli szczęśliwi, bo mogli korzystać z żaluzji. Jeżeli mieli karnisze to całkiem zwyczajne. Oczywiście wybór firan bywał czasochłonny, ale wiele osób i tak stawiało na bezpieczną biel. Często, Ci, którzy posiadali podwójne karnisze wybierali również jakieś ciekawe zasłony.

karnisz gięty w poziomie

Źródło: http://dimlab.pl/
kuchnia - wizja

Autor: Artur Nowacki
Źródło: http://www.flickr.com
Jak wiadomo żaluzje od długiego czasu nie są modne, modne stały się rolety. Ale choć mamy rolety to i tak korzystamy z firan i zasłon. Ale nie wszyscy mamy normalne okna. A to oznacza, że prosty karnisz pojedynczy lub podwójny nie będzie pasował do takiego okna. Z tego powodu producenci produkują karnisz gięty w poziomie. Karnisz tego typu to naprawdę świetne rozwiązanie, kiedy nasze okno nie ma standardowego kształtu. Ale, by karnisz faktycznie pasował do naszego niestandardowego okna to powinniśmy właściwie podać wymiary. Zmierzenie wszystkiego może okazać się kłopotliwe, dobrze, więc poprosić o pomoc fachowca.
Dodatki przydatne do domowych obowiązków

Każdy dobrze wie, że dom to również dodatki. Dlatego tak istotne jest to, co wieszamy na oknie. Jednak w części domów trudno jest wyobrazić sobie powieszenie firan. W sklepach mamy zwykłe karnisze, które nie będą nadawały się do zamontowania przy niewymiarowych oknach. Na szczęście można zakupić taki przyrząd do mocowania firan i zasłon, który będzie właściwy nawet do niewymiarowego okna. Karnisz (karnisz na wykusz) gięty jest produktem, który możemy dostosować do wszystkich okien. Dlatego musimy uzyskać informacje, czy w sklepie z asortymentem do okien jest możliwość zamówienia takiego karnisza. Jeśli nie, to na pewno znajdziemy w Internecie sporo sklepów, które zajmują się robieniem na zamówienie wymyślnych karniszy. Gdy już dokonamy montażu takiego karnisza i uda nam się powiesić firanki i zasłony, wtedy mieszkanie zyska totalnie inny wymiar. Każdy doskonale wie, że to dzięki dodatkom wnętrze domu nabiera charakteru.

To naprawdę istotne, byśmy mogli zawiesić alena firany i zasłonki, bo one sprawiają, że dom staje się bardziej przytulny. Jest to, też pewnego rodzaju odgrodzenie się od tego, co za oknem. Nie chcielibyśmy przecież, by każdy widział, co robimy w domu.

admin