Nie wiesz jak zmienić ściany w swoim domu? Znajdź rozwiązanie razem z nami.

Last modified date

Lubisz otaczać się motywacyjnymi tekstami? Zastanów się zatem o obwieszeniu swojego mieszkania obrazami z cytatami. Dużo takich obrazów jest w sklepach z przedmiotami do wyposażania pomieszczeń. A może chcesz zawiesić zdjęcia na ścianie?

Niżej przedstawiamy oryginalną inspiracje

Zdjęcia

Źródło: http://www.sxc.hu

Obrazy z tekstami znajdziesz w wielu hipermarketach, które posiadają dział z przedmiotami do aranżacji wnętrz – z napisami. Szukać można także wszcząć w sklepach internetowych z tego typu rzeczami. Znajdziesz wiele wersji kolorystycznych – czarno białe, w sepii, a także w full kolorze.

Czy posiadasz trudność ze znalezieniem fascynujących danych na opisywany wątek? Jeśli tak, to nie przejmuj się, tylko prześledź treść (https://www.mig-rolety.pl/produkty/rolety.html), a z pewnością się nie zawiedziesz.

Niejednokrotnie cytat będzie na jednolitym tle, innym razem tłem będzie piękny widok na góry, albo morza.

Jest sporo koncepcji do wyboru. Obrazy są też w różnej wielkości ramkach, z pewnością wiec odnajdziemy coś co będzie odpowiadało naszemu gustowi. Co wtedy, kiedy jednak nic nie sprosta naszym oczekiwaniom? Pozostaje nam wtedy zabawa w photoshopie, wydruk gotowego cytatu oraz samodzielne obłożenie go w ramki. Jest to na pewno opcja trudniejsza, ale tym samym dająca wiele satysfakcji – zdjęcia na ścianie inspiracje.

Obrazy z cytatami możemy ciekawie wprowadzić pomiędzy zdjęcia zawieszone na ścianie. Nada to naszej ściennej galerii oryginalnego charakteru. Ciekawie wyglądają galerie, gdzie każda ramka z fotografią, czy mottem jest odmiennej wielkości. Jednak, jeśli preferujemy uporządkowaną przestrzeń, zalecam kupno ramek na zdjęcia identycznych pod względem wielkości, ale odmiennych kolorystycznie.

Po włożeniu weń fotografii przywieszamy je na ścianie ułożone symetrycznie. Rezultatem będzie bardzo interesujący efekt, pozwoli nam także na wyrażenie siebie, głównie przez dające do myślenia, czy motywujące do ruchu cytaty.

Zakończyłeś czytać nasz wpis i marzysz o nowym? Nic bardziej prostego. Trzeba jedynie wejść w ten link i jesteśmy w witrynie (https://www.cermag.com.pl/pl/oferta/armatura-i-ceramika/baterie/baterie-kuchenne).

Obecne możliwości są wielkie, mamy więc pole do popisu w temacie ozdobienia naszego mieszkania.

admin