Nalewki na prezent – czy warto?

Last modified date

Kiedy zastanawiamy się nad zrobieniem komuś prezentu mamy wiele dylematów. Bywa, tak, że nie mamy pojęcia, co ktoś faktycznie lubi. Ogólnie posiadamy zbyt małą wiedzę na temat osoby, którą mamy obdarować. Wtedy mamy kłopot. Zawsze właściwą opcją na prezent jest alkohol, więc tak możemy łatwo wyjść z naszych dylematów. Prezentem może być nawet cytrynówka swojskiej roboty, jeśli ktoś robi sam dla siebie parę butelek. A jeżeli nie mamy takiej opcji, to zawsze można wybrać cytrynówkę w zwykłym sklepie z alkoholami. Osoba obdarowywana na sto procent będzie zadowolona.

Bo nawet, jeśli ona sama nie lubi alkoholu, to będzie mogła takim trunkiem częstować gości. Ważne, żeby butelka, w której podarujemy alkohol była fajnie zapakowana, bo jeśli już ma być to prezent, to niech się elegancko prezentuje – link do wpisu.

Upominki świąteczne dla przedsiębiorstw

nalewka

Autor: thedabblist
Źródło: http://www.flickr.com

Gdy mamy firmę trzeba pamiętać, że święta dla mnóstwa osób to bardzo ważny czas. Dlatego powinniśmy pamiętać o własnych klientach. Najlepiej wyszukać firmę, która będzie mogła stworzyć jakiś mały prezent firmowy dla części klientów, którzy są wyróżniający się we współpracy z nami. Dodatkowo jakiś gift z logo firmy powinien również zostać wręczony pracownikom. Warto by ludzie, którzy pracują u nas w firmie poczuli się docenieni. Upominkiem może być nawet bombka (zobacz ofertę –styropianowe kule) ze słodyczami w środku z logo naszej firmy i imieniem pracownika, bo w święta najważniejszy jest gest a nie cena. A upominek świąteczny dla firm to spore przedsięwzięcie dla przedsiębiorstw, które mają w ofercie tego typu usługi.

upominki firmowe

Autor: East Midtown
Źródło: http://www.flickr.com

Są one w stanie zrobić nawet niewielkie i w sumie niezbyt kosztowne, ale ciekawe i miłe podarki. A jeżeli mamy chęć wręczyć prezent firmom, które z nami współpracują, czyli konkretniej rzecz ujmując – innym prezesom to możemy wybrać jakiś droższy alkohol lub kosz upominkowy. Wszystko w zależności od stopnia zażyłości. Bo jak wiemy interesy sobie, a często poza tym też posiadamy kontakt poza pracą z wieloma kontrahentami. Z tego powodu przy szukaniu upominków firmowych warto odrobinę się zastanowić. Można również znaleźć osobę, która będzie odpowiadać za zorganizowanie giftów świątecznych u nas w firmie.

admin