Najpraktyczniejsze metody na aranżacje niewielkiego mieszkania

Last modified date

Chcesz ślicznie zrobić swoje maleńkie mieszkanie? Szukasz pomysłów jak zrobić nową, ciekawą strefę, która będzie interesująca i złączy sporo fajnych opcji. No i konkretnie tak samo być ładne, ciepłe i pozytywne.

mieszkanie, meble,

Autor: Jakob Montrasio
Źródło: http://www.flickr.com

Wykonanie niewielkiego mieszkania to kilka spraw. Jego wielkość jest tak samo atutem jak i problemem. Pomieszczenia trzeba urządzić bardzo mądrze, myśląc o tym, by np. narożnik w salonie stanowiła optymalną opcję tak samo podczas całodziennego przesiadywania, jak i w nocy, kiedy zaczynamy myśleć o tym, by odmieniło się w łóżko do spania. Łączy się z tym również ciekawe postawienie ławy, lamp w pomieszczeniu i innych drobiazgów. Tak samo jest z kuchnią – najczęściej małe mieszkaniowe łazienki nie mieszczą pralki, która przez to jest ląduje w kuchni.

Aranżacja małego mieszkania musi mieć w sobie w ciekawe dodatki. Jednak z racji tego, że nie mamy za duże miejsca, pomyślmy o czymś raczej większym. Niech takich akcentów będzie kilka, ale powinny wtedy być spore – np. stylowa komoda na pościel, dwie kolorowe pufy.

dokaracje w mieszkaniu

Autor: Dekoria
Źródło: Dekoria

A może jakieś pompony z papieru zawiesimy na karniszu. Postawmy najlepiej na jakiś pojedynczy mocny barwny akcent – ciekawie będzie wyglądało coś bardzo odróżniające się od reszty mebli.

Jeśli poszukujesz jakiegoś interesującego pomysłu na możliwość zrobienia niewielkiego lokalu w sposób mądry i estetyczny.

Kliknij ten link i sprawdź tutaj podobne informacje na opisywany temat – one na pewno Cię zaintrygują, więc nie wahaj się za długo:)

Fajowe koncepcje można przeczytać na stronie: aranżacja małego mieszkania przydatne ifnormacje – sama od czasu do czasu tam zaglądam i inspiruję się tymi koncepcjami.

admin