Najlepszy wystrój wnętrza z białymi schodami. W niniejszym artykule znajdziesz niezbędne pomysły!

Last modified date

Klatka schodowa to ozdoba domu i ważnym ciągiem komunikacyjnym. Potrafi również konkretnie pogmatwać pracę przy wykończeniu w domu. Niektóre osoby decydują się na białe schody w mieszkaniu. Dziś pomyślimy, jak zastosować taki pomysł w praktyce, i na co patrzeć szczególną uwagę.

Schody wewnętrzne

Autor: Peter Galvin
Źródło: http://www.flickr.com
Na początku wybierzmy tworzywo, którym wykończymy schody. Możemy wybrać wiele różnych tworzyw wykończeniowych. Pomyślmy o tym, ile mamy pieniędzy na tą aranżację.

Jeżeli zainteresował Cię prezentowany tekst, to super, ponieważ ten opublikowany poniżej (https://dekorianhome.pl/nowoczesna-grafika-do-salonu) też posiada równie ważne informacje – nie czekaj, tylko przeczytaj go.

Bardzo ładnie na schodach wyglądają bialuteńkie płytki ceramiczne. Nie radzimy jednak decydowania się na nie w przypadku, jeśli mamy małe dzieci. Są one śliskie i łatwo o upadek. Jeżeli już się na takie rozwiązanie skusimy, przemyślmy, czy pragniemy by były one błyszczące – w tym przypadku spędzimy dużo czasu na ich pucowaniu (wszak muszą błyszczeć i będzie na nich od razu widać nawet rozlanie wody), czy matowe. Możemy się również zdecydować na biały tynk do wylewek podłogowych, panele albo drewno.

Wiele ciekawych koncepcji, które mogą być pomocne przy tego typu rozwiązaniach znalazłam na stronie WWW . W przypadku już wykończymy schody, pomyślmy o ścianach. Idealnie będzie się tu prezentować się prawie każda koncepcja kolorystyczna – największe prezentuje się stara cegła, ciekawe są również kontrastowe połączenia z mocną czerwienią, błękitem czy fioletem. Koncepcja zależy od tego jakie lubimy kolory i jak chcemy przestrzeń zaaranżować. Na schodach pięknie będą prezentować się żywe kwiaty w ozdobnych donicach, a ściany można przyozdobić domową galerią wspomnień z rodzinnych wyjazdów.

admin