Myślisz, że szary kolor ścian w domu jest nudny? Sprawdź z czym można łączyć szary kolor!

Nie przepadam za szarościami. Jednak stylizacje w tych odcieniach są niezwykle często fotografowane w gazetach i blogach poświęconych tematach wykończenia i aranżacji wnętrz.

Szarości są określane za stylowe, super są dobre do pokoju dziennego, sypialni czy aneksu kuchennego. Równie efektywnie będzie wyglądała jedna ciemna ściana w pokoju dziennym. Szarość ścian możemy skontrastować z bielą mebli, albo ich czernią. Wbrew temu, że te odcienie są stonowane barwy, z powodzeniem można przy użyciu tego koloru zaaranżować przytulne, ciepłe wnętrze.

stonowane wnętrza

Autor: Tessa Sheremeta
Źródło: http://www.flickr.com

Komplet zależy od tego, jakich przedmiotów użyjemy. Kilka fajnych inspiracji wyszukasz na .

Moje ulubione złączenie barw to zestawienie szarych odcieni z beżami i odcieniami waniliowego koloru. Uważam je za w 100% najfajniejsze, tworzące bardzo miłą, pozytywną przestrzeń. Dwie intensywniej pomalowane ściany (polecam tapeta dekoracyjna) proponuję zestawić z dwoma w barwie latte. Do tego wybieramy panele w delikatnym kolorze, może być również to koncepcja drewnianej podłogi. Idelanie będzie na niej wyglądał gruby dywan z frędzlami. Możemy wybrać wzór o tym samym kolorze, a możemy pomarzyć o dwu, albo trzykolorowej kompozycji.

Do takich połączeń kolorystycznych świetnie będą pasowały wszelkie dodatki ze stali. Jest możliwość pomyśleć również o wazach ze zrebra, czy miskach. Ze smakiem wybierajmy kolory. Uważam, że fajnie może rozweselić mieszkanie pojedynczy duży mebel, np. fantazyjny wiszący fotel, albo hamak – zobacz blog (zobacz ogrodzenia pomorskie) Lovingit. Będzie to doskonałe miejsce do relaksu i wypoczynku. Zadbajmy, by zaraz przy nim był mały stolik kawowy, talerzyk z ciastkiem i książkę.

admin