Mural, a artystyczne malowanie ścianek – a więc, co łączy pierwsze wraz z drugim

Last modified date

Co to bywa mural? Jaki jest cel jego powstawania? A artystyczne rysowanie ścian? Czym odróżnia się od murala? Czy może w ogóle jest jakiegoś typu różnica pomiędzy nimi? To wszystko i jeszcze bardziej dużo bez problemu wynajdziesz wewnątrz naszego nowego felietonu!

tatuaże

Autor: Hot Gossip Italia
Źródło: http://www.flickr.com
Sztuka malarstwa od lat pobudza zachwyt oraz podziw, szczególnie wśród osób, które pasjonują się zarazem historią, jak i przyszłością. Jednym z rodzai malarstwa, które to pozostały do dziś jest Mural, czyli – mówiąc krótko – dzieło dekoracyjnego malarstwa ściennego .

Ciekawi Cię ten artykuł? Jeżeli tak, to odwiedź źródło odszkodowania kancelaria prawna szczecin a przeczytasz tam ciekawe informacje, które na długi czas zapamiętasz.

Celem murali bywa pokazanie impresji odbiorcy, czy zareklamowanie jakiegoś typu produktu, nie rozmawiając o promocji dla przykładu jakiejś konkretnej akcji charytatywnej. Określeniem murali bywa po prostu wielkoformatowa grafika, którą to malujemy na ścianach budyneczku. I w tym konkretnym miejscu przechodzimy do pewnej rzeczy, co zwą „Artystycznym malowaniem ścian”…

Metropolia

Autor: 7 w d
Źródło: http://www.flickr.com
malowidło - pieniądze

Autor: Richard Grandmorin
Źródło: http://www.flickr.com

Artystyczne malowanie ścian jest Dokładnie tym samym co mural, tylko jest to mocniej „nowoczesne” nazewnictwo na te konkretne działania (Ideamo – artystyczne pomalowanie ścian). Rysowanie ścianek odbywa się wewnątrz całej Polsce i nie należy mylić ich z rysowanymi nielegalnie graffiti! Murale są całkowicie legalne, wytwarzane poprzez zespół fachowców – albo jednego fachowca – którzy zazwyczaj działają z woli miasta, malując na ścianach budyneczków czy często chodnikach.

Nie bywa to jednak ograniczone tylko do działań dla miasta – sami również mamy możliwość wynająć takiego typu osoby, które upiększą nasz domek lub lokalik, z tego powodu nie obijaj się oraz rozpocznij rozglądać za fachowcem, który Ci pomoże przyciągnąć klientów!

admin