Modne metody na bibliotekę w salonie

Chcesz mieć bibliotekę w salonie? Na pewno tak – kto by nie chciał. Regały wypełnione wydawnictwami prezentują się świetnie. Są piękną dekoracją pokoju gościnnego, a ponadto dają możliwość, by łatwo wziąć ukochaną książkę, kiedy tylko masz na to ochotę.

mieszkanie

Autor: Martin Pulaski
Źródło: http://www.flickr.com
Ale czy faktycznie możesz sobie pozwolić na zorganizowanie podobnego miejsca w salonie? To pytanie, które na pewno przyjdzie Ci do głowy. Wobec tego miej świadomość, że nie powinieneś się wahać. W dowolnym pokoju można wygospodarować miejsce na książki. Jak to zrobić?

Biblioteka w salonie jest kojarzona głównie z półkami książek.

Fascynuje Cię ten tekst? Jeżeli tak, to odwiedź źródło meble ze stali nierdzewnej producent a przeczytasz tam ciekawe informacje, które na długo zapadną Ci w pamięć.

To oczywiście najtrafniejszy zamysł. Jeżeli jedynie masz dość miejsca, dobrze jest zrobić regał nawet na pełną ścianę. Wysokie regały z książkami świetnie wyglądają. Wszystkie tytuły są od razu widoczne, a własna biblioteka wygląda bardzo elegancko. Ale nie jest to jedyne wyjście.

Biblioteka może się znaleźć także w miejscu o znacznie bardziej ograniczonej przestrzeni. Jak tego dokonać? To proste. Wystarczy, że wydawnictw wcale nie umieścisz na regałach, tak na dobrą sprawę mogą się znaleźć choćby na posadzce. Na początku wygląda to jak szaleństwo, jednak właściwe wykorzystanie tego rodzaju idei powinno dać doskonałe rezultaty.

Sprawdź więcej w tym omówieniu (http://pixelpro.pl/animacje-architektoniczne) i przestudiuj opisywane zagadnienie też z innej perspektywy – one niewątpliwie również Cię zaciekawią.

Taka biblioteka w pokoju dziennym oczywiście nie powinna oznaczać bałaganu. Książki mogą np. leżeć jedna na drugiej, a na nich możesz ustawić np. telewizor albo dekorację. To bardzo ciekawe i artystyczne rozwiązanie, które przy okazji nie zabiera zbyt wiele miejsca.

Innym ciekawym rozwiązaniem jest wrzucenie wydawnictw do odpowiednich pojemników. Stare, odrestaurowane skrzynie zaprezentują perfekcyjnie. Będą one wyglądały niczym skarb i dadzą salonowi dużo interesującego uroku.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Post comment