Modne fototapety

Last modified date

Czasami nachodzi nas ochota by zmienić coś w naszych wnętrzach. Przeważnie gdy wiosna puka do naszych drzwi. Za oknem nowe, weselsze pejzaże, wszędzie czuć wiosnę, a nam z trudem przychodzi usiedzieć w miejscu. Pole do popisu mamy ogromne, bo wiosna sprzyja eksperymentowaniu i zabawie.

Może zacznijmy od…ścian. Nowy kolor? To takie sztampowe|. Fotografie w ramkach? To już było. Może coś bardziej wyszukanego? Jeśli nie możemy pozwolić sobie na przeprowadzenie remontu, interesującym pomysłem będzie oprawienie modnej tapety w sztukaterię. Mimo wszystko zupełnie inne wrażenie niż miniatury zamknięte w ramkach, wywoła fototapeta na całą ścianę!

fototapeta do pokoju dziecięcego

Autor: Jane
Źródło: http://www.flickr.com
Tak długo niewidziane fototapety właśnie powróciły do łask i pojawiły się na salonach w nowym imagu. To już nie są wyblakłe palmy czy leśne strumyki. W obecnej chwili fototapety do salonu to prawdziwe dzieła sztuki, które potrafią wprawić w osłupienie większość z nas.

Poszukujesz fascynujących informacji na ten temat? To idealna chwila, ponieważ jest napisany pomocny portal (www.emmi.pl/oferta), który ma ważne informacje na taki temat.

Tutaj można obejrzeć przykłady: .

To bogactwo obrazów, ale również nowoczesne materiały oraz techniki druku.Słoneczny salon z oknami wychodzącymi na południe nie musi nas ograniczać, z całą pewnością kolory pozostaną bez zmian przez wiele lat. Tylko fototapety tak pięknie ożywią nasz salon!

przykładowa fototapeta

Autor: Pink Sherbet Photography
Źródło: http://www.flickr.com

Kiedy marzy nam się klimat ukochanych Włoch, możemy zdecydować się na fototapety z motywem uliczek. Twój salon stanie się oazą spokoju, z rozgrzanymi od słońca domami i spadającą z nich kaskadami winoroślą. Patrząc na taki obraz widzimy domy, które są w dalszej perspektywie i ulegamy złudzeniu otwarcia przestrzeni w pokoju – otrzymujemy większą głębię. Istotną zaletą fototapet jest niewysoki koszt zakupu oraz, możliwość samodzielnego położenia.

W sieci prowadzi swą działalność wiele sklepów, które przeniosą nas na Południe Europy. Wystarczy, że wpiszemy w wyszukiwarce frazę: fototapety uliczki (takie i podobne tu: ), a nasz salon odzyska dawny blask. Wiele fototapet z łatwością można umyć, jeżeli ulegną zabrudzeniom, więc bez problemu możemy zapraszać przyjaciół, organizować przyjęcia czy dziecięce bale.

Fototapety spowodują, że nasze mieszkanie zawsze będzie zachwycało swą urodą, a jeśli dokonamy dobrego wyboru odpowiedniego obrazu, może też stać się większe, wyższe, jaśniejsze czy po prostu ładniejsze.

admin