Modna aranżacja łazienki – sprawdź najlepsze pomysły

Last modified date

Wykończenie łazienki stanowi trudną sztukę. Nie mówiąc już o sporym budżecie tego przedsięwzięcia. Można jednak nieco zaoszczędzić i zmniejszyć cenę aranżacji tego pokoju. Pierwszą z takich możliwości jest zostawienie na ścianach… tynku!

Łazienka

Autor: Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe
Źródło: Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe
Płytki dajemy tylko na podłogę i w sąsiedztwie wanny/prysznica. Jest to bardzo modne przede wszystkim w skandynawskim stylu wyposażenia mieszkań. Do tego proponujemy wprowadzić elementy z drewna, np. szafkę pod umywalką, zamykaną półkę na ręczniki. Decydując, że będzie to szara łazienka z drewnem postarajmy się, by drewno było w naturalnym odcieniu, nie bejcowane żadnymi pigmentami – .

Ładnie wygląda orzech, a także sosna. Jednak w przypadku sosny, trzeba się liczyć, że jest to drewno niestety miękkie. Przez to będzie na nim widać najmniejsze nawet, obtłuczenie, czy inne wgięcie. Takie ono już jest.
Centralnym elementem aranżacji łazienki jest wanna i pozostała łazienkowa ceramika.

Doprawdy podoba Ci się ten post? Niezmiernie nas to raduje. Więc zapraszamy do następnych tekstów – po prostu wejdź w link do źródła (https://belbazaar.pl/31-biurka-konsole).

Świetnie będzie wygladała biała – gdy dobrze poszukamy promocji w marketach budowlanych, nie powinna nadszarpnąć za bardzo naszego budżetu – sprawdź koniecznie.

Najpierw trzeba jednak wybrać, czy chcemy kupić prysznic, czy w wannę. A może przestrzeń naszej łazienki pozwoli nam na kupno obydwóch sprzętów? Jeśli tak będzie, bardzo zazdroszczę. Jest jeszcze jedna koncepcja – złączenie wanny ze szklanymi przesuwanymi drzwiami, lub zasłonką prysznicową. Dzięki temu, wedle pomysłu, możemy zabrać prysznic, albo relaksującą kąpiel.

Na końcu pozostawmy sobie dobór dodatków. Do szarości idealnie będą pasować drobiazgi w odcieniach czerni, écru, albo białym. Możemy także pomyśleć na przedmioty z drewna. Dużo propozycji można zakupić w sklepach z wyposażeniem wnętrz.

admin