Last modified date

Są części męskiej odzieży, które wcale nie wyjdą z mody. Jednym z nich bez wątpienia jest koszula. Klasyczne białe, błękitne, czy koszule slim fit nadają się na wszelkie okazje. Ich niesłychaną zaletą jest uniwersalność. Skrupulatny, przystosowany do pory dnia i sytuacji strój, świadczy o upodobaniu do porządku, estetyki, przynosi dobre samopoczucie, jest przejawem poszanowania godności osobistej i innych.

Należy zwrócić uwagę na to, by posiadała dobrze dopasowany wymiar kołnierzyka. Koszule mogą mieć przeróżne wzory kołnierzyka, klasyczny, włoski, oraz amerykański. Jeśli chodzi o barwę koszuli, to zawsze bezpieczny jest biały, aczkolwiek dobrze mieć też różne odcienie i wzory. Panowie nieraz boją się kolorowych koszul, bo trudniej dobrać do nich krawat. Koszule mają przeważnie fason klasyczny, jednak są także w wersji dopasowanej, tzw. koszule slim fit. W owego wzoru koszulach bardzo dobrze wyglądają wysocy, zgrabni mężczyźni (wejdź tutaj).

Męski pasek ze skóry

Źródło: http://koszule-meskie.sklep.pl/

Sztuka ubrania się ze smakiem jest zależne przede wszystkim od należytego wyboru garderoby i stosownego jej wykorzystania. Ubiór poprawnie ubranego człowieka cechuje się ostrożnością w doborze kolorów i fasonów, dopasowaniem do figury i typu urody, dopasowaniem każdych elementów. Koszule slim fit mogą być kluczem do sukcesu udanej stylizacji.

Niezwyczajne materiały, odważne odcienie, bardzo popularne tego sezonu kwieciste projekty i kraty, lub projektowanie etykiet i opakowań zdobione plisy minimalizują formalność tego składnika ubrania, pozwalając na większą swobodę, i zostawiając tym samym szersze możliwości na wyrażenie własnej osobowości.

Wytworny pan nie obejdzie się bez porządnego garnituru. Wszyscy mężczyźni wyglądają w nim zabójczo. Aby owe stylizacje były zupełne, nieodzowne są męskie paski skórzane. Winny być delikatne i nierzucające się w oczy, dostosowane do zabarwienia obuwia. Mają one wyłącznie nadać szyku całemu strojowi.

Paski z solidną sprzączką zarezerwowane są do spodni o zdecydowanie luźniejszym charakterze. Męskie paski skórzane winny być w szafie każdego mężczyzny. Są świetnym dodatkiem do wszelkich spodni garniturowych i nie tylko.

admin