Last modified date

Wszystkie domy posiadają swój klimat. Najwięcej zależy od tego w jaki sposób zostanie urządzone konkretne wnętrze, ale bardzo istotne jest to, kto w konkretnym wnętrzu żyje. Dom może być najpiękniejszy, ale jeżeli stoi pusty, to nikt nie będzie mógł się cieszyć jego cudownością. Istotne żeby dom i wnętrze poza tym, że będzie fenomenalnie wyglądało, to musi być również funkcjonalne. Z tym mają problem domorośli projektanci wnętrz. Każdy chce sam wszystko ogarnąć po własnej myśli.

eleganckie meble do domu

Autor: armin.wiedemann
Źródło: http://www.flickr.com
Z tego powodu podczas remontu zabieramy się za bycie budowlańcem, dodatkowo do tego, po remoncie jesteśmy dekoratorami wnętrz. Wiadomo, że umiemy dobrać kolor ścian, który nam pasuje, czy wybrać meble, które będą sensownie wyglądały w salonie. Jednak możemy mieć kłopot ze wspomnianą funkcjonalnością. Nagle się okazuje, że szafka jest za bardzo wysunięta, że komoda powinna stać w innym miejscu. Meble w sumie nie prezentują się źle, ale lepiej gdyby okazały się ciut mniejsze. Powodów na psioczenie jest coraz więcej, kiedy już zaczynamy funkcjonować w danym miejscu.podłoga (http://www.parkietypryczynicz.com.pl/podloga-jesionowa/)Z tego powodu czasem warto poprosić o pomoc profesjonalistę od dekoracji wnętrz. Albo zerknąć w sieci, czy są jakieś opinie na temat rzeczy, która nas zainteresowała – na przykład tu – dodatkowe informacje w tym miejscu.

nowoczesny design pokoju

Autor: Elvert Barnes
Źródło: http://www.flickr.com

Ciekawe sposoby na ogarnięcie przestrzeni naszego domu

Obecnie design to osobna dziedzina, kojarząca się między innymi z ogarnianiem domów i ich wystroju. Tak, więc jeżeli chcemy by nasz dom i wnętrze było na czasie musimy znaleźć kogoś, kto zaaranżuje wnętrze naszego domostwa. Dekoratorzy wnętrz podpowiedzą nam, jakie kolory powinny być na ścianach, wybiorą z nami właściwe meble i wskażą najbardziej pasujące dodatki. Dzięki temu nasze mieszkanie będzie genialnie się prezentowało. Da się dostrzec wspólną nić przewodnią, którą uda nam się zaleźć w każdym pomieszczeniu, a mimo to wnętrze (polecamy również lustra na wymiar) nie będzie nudne.

Wiele osób twierdzi, że to fanaberie, proszenie kogoś o pomoc przy dekoracji wnętrz, także w łazience (artykuły do aranżacji: wanny i odpowiednie akcesoria). Oczywiście niektórzy z nich mają rację. Jeśli ktoś sam interesuje się tematyką wystroju wnętrz to nie musimy się martwić tym, że coś zupełnie nie będzie współgrało. Jednak, jeżeli jesteśmy totalnymi laikami w tej kwestii to naprawdę lepiej wziąć do pomocy kogoś, kto wie co robić. To sprawi, że nasze mieszkanie stanie się miejscem, gdzie z przyjemnością będziemy wracać.

admin