Last modified date

Dążenie do przyspieszenia tempa wykonywanych czynności, inteligentnego zarządzania mieszkaniem i wprowadzanie innowacji do różnych wnętrz to domena naszych czasów, tak samo jak sięganie po wielozadaniowe urządzenia i elementy wyposażenia. Kondensacja dwóch, trzech a nawet czterech zastosowań w jednym meblu gwarantuje oszczędność przestrzeni oraz niebywałą praktyczność. Z takich właśnie powodów chętnie korzystamy z możliwości, jakie dają multizadaniowe meble.

salon

Autor: Ceramstic
Źródło: Ceramstic
Współcześnie wykańczając nowe wentylacja wrocław mamy na względnie nie jedynie atuty estetyczne, ale również użytkowe. Wykończenie wnętrz projektujemy w taki sposób, by wprowadzane do mieszkania meble ułatwiały funkcjonowanie na co dzień, tym bardziej iż w kilkupiętrowych blokach często wydzielane są pomieszczenia o stosunkowo niewielkich rozmiarach – wykończenie wnętrz wymagało wiele siły. Wiele osób poszukujących atrakcyjnych sposobów na oszczędność metrażu oraz niebanalną adaptację wnętrza ceni meble wielofunkcyjne w komfortowy gabinet, oferujący warunki do owocnej pracy.Łoże połączone biurkiem znakomicie sprawdzi się także w sytuacji seansów filmowych, gdy przekształci się w podstawkę pod monitor.

meble

Autor: Nicolás Boullosa
Źródło: http://www.flickr.com
Meble stworzone jako połączenie wielu funkcji mogą też zdobić pomieszczenia, czego przykładem są ukryte pod ozdobnymi frontami schowki, które po zamknięciu cieszą oko eleganckimi ornamentami bądź wesołymi dekorami. Bliskie zastosowanie znajduje kuchenny, składany blat. Pełni on nierzadko rolę elementu ożywiającego i uatrakcyjniającego kuchnię, a kiedy w trakcie gotowania zabraknie nam miejsca, jednym ruchem błyskawicznie zmienimy blat w funkcjonalny stół – Usługi Projektowe i Turystyczne Barbara Klińska. Takie wykończenie wnętrz jest możliwe dzięki zdolnym designerom, którzy chętnie nawiązują do trendów sprzed dekad i projektują koncepcyjne, wielozadaniowe meble.

admin