Masz w mieszkaniu ściany z kamieniem? Nie ma problemu! Z pomocą naszych porad będziesz miała stylowe mieszkanie!

Podobają ci się pomieszczenia ze ścianami z cegły lub kamienne ściany? Pokoje ze ścianą z cegły prezentują się bardzo interesująco. Urządzenie takich pomieszczeń odnalazłam pod linkiem.

Jest kilka sposobów na skorzystanie z możliwości, które pozwalają na urządzenie wnętrza, gdzie jedną ze ścian pozostawiamy w stanie surowym – bez tynku. Ścianę mamy możliwość pozostawić w odcieniu ceglanym – w takim wypadku tylko wybieramy pasującą fugę w kolorze pasującym do reszty pomieszczenia.

ciekawe wnętrza

Autor: OakleyOriginals
Źródło: http://www.flickr.com

Najciekawsza może być mocno kontrastująca, jasna – wtedy będzie interesująco wyglądać w połączeniu z czerwienią cegieł. Oczywiście możemy również stawiać na tylko trochę ciemniejszą od cegieł (wnętrze ze ścianą z cegły – sprawdź), np. ciemnobrązową. Jest to zdecydowanie bezpieczniejsze rozwiązanie. Jeśli jednak cegły są podniszczone i nie są ładne, można je po prostu pomalować tą samą farbą co resztę ścian, albo skontrastować trochę w inny sposób – np. ciemniejszą, bądź jasną farbą. Uzyskamy tym samym bardzo ciekawy efekt dodatkowej fraktury.

Innym pomysłem na urozmaicenie wykończeniówki lokalu biurowego są ściany z kamienia. RewelacyjnieIInteresująco będą pasować do salonu, albo klatki schodowej. Nadadzą wnętrzu charakteru i pazura. Najoryginalniej będzie wyglądać połączona ze stonowaną kolorystyką pomieszczenia – szarościami, beżami.

Idealnie będzie się prezentować ozdobiona pojedynczym dodatkiem, np. olbrzymim, prostym obrazem.

Po przestudiowaniu tego materiału, polecam montaż rekuperacji purevent inne informacje na omawiany wątek, które okażą się podobnie absorbujące.

Możemy także postawić na wielką, zacną obraz. Modne są także wielkoformatowe zdjęcia – możemy sprawić je sobie samemu. Świetnie wygląda szczególnie trawertyn.

Czy nie myślisz, że dane na omawiany temat możesz znaleźć też na innym serwisie? Oczywiście, że tak – kliknij tu, a ujrzysz tam proponowany serwis (http://smartvent.pl/automatyka/funkcje-centrali/).

Jest to co prawda wyższa półka cenowa – ale idealnie sprawdza się w wielu miejscach, łącznie z łazienką i kuchnią. Więcej zobaczysz na blogu .

admin