Masz nieduże mieszkanie? Zobacz jak je zmienić.

Moje mieszkanie to niespełna 25 metrów kwadratowych. Na tej niewielkiej powierzchni mam zrobioną mikroskopijną kuchnię, łazienkę i salon, w którym znalazłam kącik na jadalnię. Lokum jest niezwykle przytulne, wygodne dla jednej osoby. Kiedy zastanawiałam się nad zakupem lokalu stwierdziłam, że powinna być to właśnie taka maleńka kawalerka.

Aranżacja małego mieszkania

Autor: Kirstie
Źródło: http://www.flickr.com
Jako, że nie mam prawa jazdy, zależało mi także na tym, by była położona w bloku niedaleko centrum miasta. Dziwicie się? Wiem, że większość ludzi stara się kupować mieszkania na uboczu. Dla mnie taka lokalizacja lokalu to najlepsza opcja.

Jeśli poszukujesz zbliżonych informacji na prezentowany wątek, to również rzuć okiem na billboard producent pokrewne materiały, które podnoszą tę kwestię.

Mam pod ręką niewielki bazarek, kilka sklepów, w tym hipermarket, a na rynek idę 15 minut. Minusem może być wzmożony ruch samochodowy, bo mój blok stoi zaraz obok czteropasmówce. Czasem odczuwam brak dodatkowego pokoju do urządzenia biura albo sypialni. Może kiedyś pomyślę o większym mieszkaniu – warto kliknąć tutaj.

Mój mały salon z jadalnią mieści kilka osób – na Twój salon, przez co bez problemu mogę zrobić małe party! Urządzony jest w ciepłych odcieniach wiosny. Podłoga (sprawdź drewniana podłoga dekorian home) i meblościanka są w kolorze olchy miodowej, ściany pomalowałam na dwa kolory – żółty i pastelowej zieleni. Do tego dobrałam woalowe firanki – białą i mocno pomarańczową, która służy mi za zasłonkę.

W rogu pokoju jest moje miejsce pracy – małe biurko z laptopem i przybornikiem z długopisami. Rozkładana sofa pozwala mi zamienić pokój wieczorem w przytulną sypialnię. Niewielki stół z dwoma krzesłami tworzy jadalnię. Czego więcej potrzeba szalonej singielce działającej na własny rachunek? Psa, albo królika. Milusiński lada chwila zamieszka razem ze mną!

admin