Markowe telefony komórkowe i programy do eksploracji i przetwarzania wybranych treści

Nowoczesne oprogramowania komputerowe znacznie upraszczają nam życie. Dużo z nich tworzonych jest także w wersjach na komórkę. Dla wielu osób jest to zapewne szczególnie wygodna możliwość.

czytanie i skanowanie tekstów

Źródło: freepik.com

Przeważnie gromadząc materiały do prac naukowych, bardzo często poszukujemy odpowiednich książek i długo przesiadujemy w czytelniach sporządzając z nich notatki. Mnóstwo ludzi, chcących zaoszczędzić czas, kseruje materiały bądź przy użyciu aparatu fotograficznego lub komórki z wbudowanym aparatem robi zdjęcia wybranym stronom książek. Aby móc je przystosować do swojego użytku i wyodrębnić najważniejsze dla nas odcinki, często manualnie wprowadzamy do edytora tekstu treści z plików PDF (translatory niemiecko polskie na Ceneo). Jest bardzo żmudne i męczące zadanie, którego można na szczęście uniknąć dzięki programowi Abby Fine Reader. Jest to bardzo inteligentne oprogramowanie pozwalające na tworzenie poddających się edycji plików elektronicznych ze skopiowanych dokumentów papierowych, plików PDF i fotografii z aparatu cyfrowego, także tego wbudowanego w Telefon komórkowy.

Jeżeli chcesz przeczytać więcej, jest niezła strona (http://www.sklep-wina.pl/pol_m_Oferta_Kraj-pochodzenia_Francja-181.html) o takiej samej tematyce, jaką warto obejrzeć. To doskonały moment więc zrób to!

Czasami wykorzystywane przez nas materiały są nieosiągalne w języku polskim. Wtedy następną, szczególnie popularną i wygodną aplikacją, służącą także do inteligentnego przetwarzania tekstu, jest translator niemiecko polski.

Bardzo przydatny szczególnie w trakcie wyjazdów zagranicznych po Europie, dostępny zarówno w wersjach online, jak i offline. Ta aplikacja będzie bardzo pomocna, zwłaszcza gdy dysponujemy dobrym telefonem z dostępem do Internetu, jak bardzo popularny LG GT540, czy bardzo stylowym i praktycznym modelem Sagem P9522, który oprócz panelu dotykowego, posiada klawiaturę w znacznie usprawniającą wprowadzanie interesujących nas danych. Zarówno LG GT540, jak i Sagem mają wbudowany aparat fotograficzny (duży ekran lg gt540). Przy użyciu aplikacji Abby Fine Reader umożliwi nam to bezproblemowe kopiowanie i edytowanie tekstu, natomiast translator niemiecko polski doskonały będzie do weryfikacji merytorycznej dokumentów w języku niemieckim.

Możliwość natychmiastowego i spontanicznego utrwalania tekstu pism urzędowych, książek, broszur, a nawet ogłoszeń, czy plakatów zobaczonych przypadkowo na ulicy, to ogromne osiągnięcie techniczne. Programy służące do szybkiego analizowania utrwalonych na zdjęciach tekstów, są tak popularne, że bardzo wiele osób nie wyobraża sobie bez nich życia.

admin