Last modified date

Od czasu do czasu, każdy z nas lubi uskuteczniać jakieś zmiany we własnym mieszkaniu. Dokonujemy przemeblowania, nabywamy nowe rośliny, rolety, obrazy, niekiedy przeprowadzamy gruntowne remonty. Lecz nie zawsze mamy czas oraz środki na dokonanie całkowitego przemalowania i odświeżenia wnętrza, bowiem wymaga to znacznego nakładu czasu oraz pieniędzy, szczególnie jeśli nasze ściany nie są w najlepszym stanie.

fototapeta na ścianę

Autor: www.przyklejkopety.pl
Źródło: www.przyklejkopety.pl

Lecz jest jedno rozwiązanie, które w widoczny sposób zmieni atmosferę naszego pokoju, łatwo i tanio. Trzeba tylko nabyć fototapety na ścianę! Każdy z nas z pewnością pamięta czasy, kiedy w latach dziewięćdziesiątych dominowały tapety z wszelakimi zdjęciami. Lasy, wodospady, pustynie, dzikie dżungle – inwencja ludzka nie znała granic. Wraz z nadejściem nowego wieku, ozdoby tegorodzaju odeszły w niepamięć, jednak teraz powracają do łask, w całkiem innowacyjnej technologii. Ostatnio produkowane fototapety na ścianę – przykładowe aranżacje na wykonane są z trwalszych półproduktów, pozwalających długotrwałe użytkowanie. Z drugiej strony fototapety do łazienki i kuchni, dodatkowo odporne są na wodę i wysoką temperaturę. Jeżeli pragniemy odnowić oblicze swojego salonu, warto rozważyć tego rodzaju działanie. Wystarczy znaleźć w sieci korporację, która specjalizuje się w tego rodzaju gadżetach i obejrzeć katalog prac, posiadający setki tysięcy zdjęć. Istnieje możliwość, aby nasze fototapety ścienne obrazowały wybrane przez nas zdjęcie całej rodziny lub ukochanego psa – wystarczy wysłać do producentów kopię w wysokiej jakości!.Potem trzeba wymierzyć powierzchnię, jaką chcemy wypełnić tapetą i wpisać dane w konkretną rubrykę. Możemy wytapetować cały pokój lub wyłącznie jego fragment – wybór należy do nas. Fototapety na ścianę są dodatkowo niezwykle proste w instalacji.

Zaabsorbował Cię przedstawiany tu materiał? Jeżeli tak, warto zobaczyć również pozostałe ciekawe artykuły, ponieważ one również są godne uwagi.

łazienka

Autor: Daniela
Źródło: http://www.flickr.com

Trzeba jedynie oczyścić i osuszyć powierzchnię a następnie odkleić warstwę ochronną i umiejscowić tapetę w wybranym położeniu. O skuteczne osuszenie miejsca należy głównie zadbać gdy będziemy przyklejać fototapety do łazienki (przeczytaj więcej), żeby uniknąć powstania bąbli powietrza. Fototapety są cudownym pomysłem dla lokatorów, którzy lubią odważne i nietypowe aranżacje. Są łatwe w instalacji, niekosztowne oraz co najważniejsze bardzo trwałe i odporne na wilgoć. Wystarczy wybrać deseń i poczekać dwa dni na przesyłkę – montaż trwa dziesięć minut.

admin