Łazienka po skandynawsku

Styl skandynawski kojarzy się głównie z organicznymi tworzywami, jasnymi pokojami i dużymi oknami. Można w identycznym klimacie wykonać także łazienkę. Dziś podsuwamy koncepcję na łazienkę w stylu skandynawskim.

Skandynawia

Autor: Thomas Rousing
Źródło: http://www.flickr.com

Jedna z moich najciekawszych aranżacji łazienek, jakie przeczytałam w Internecie na blogu Lovingit () to pomieszczenie w którym dużo jest elementów z drewna – drewnianych półek, szaf, belek pod sufitem i drewnianą obudową wanny.sprawdź to lakierowanie mebli drewnianych lakierowanie mebli drewnianychWnętrze to prezentuje się bardzo cudownie, wręcz się w nim zakochałam. W życiu bym nie stwierdziła, że tak można zrobić wnętrze łazienki.

Szczerze pisząc, jeśli byłaby moją, nie chciałabym z niej wychodzić. Najbardziej w tym pomyśle podobają mi się dwa elementy – duża i przestronna, przeszklona kabina prysznicowa oraz rząd niskich szafek z dwoma eleganckimi, kamiennymi umywalkami. Twórca tego pomysłu z pewnością zasługuje na nagrodę za najbardziej interesującą aranżację łazienki.

Czy opisywane zagadnienie jest dla Ciebie ciekawe? To kliknij i zobacz, co ma porządna witryna (https://bubucraft.pl/dla-malucha-posciel-z-imionami) – odnajdziesz tam równie intrygujące dane.

Nie pomyślałabym nigdy, że można wykonać aż tak ciekawe wnętrze łazienki.

Skandynawia

Autor: Thomas Rousing
Źródło: http://www.flickr.com

Osobiście także strasznie uwielbiam pokoje, w których skontrastowano biel ceramiki łazienkowej z szarością ścian. I nie piszę tu tylko o szarych, betonowych ścianach. Moi przyjaciele mają interesującą przestrzeń – ściany zamalowali wodoodporną farbą, tylko przy wannie jej kawałek wyłożyli wielkimi kafelkami. Szarości zestawili z totalnie białymi podwieszanymi półeczkami, szklanym blatem okalającym umywalkę i śnieżnobiałą wanną. Efekt jest piękny – wnętrze nadaje się do wielu gazet z aranżacjami wnętrz.

admin