Które dodatki sprawią, że twoje mieszkanie będzie oryginalne?

Last modified date

Urządzanie domu nie każdemu przychodzi łatwo. Oczywiście, pomalowanie ścian oraz postawienie mebli nie stworzy większej trudności, jednakże jeżeli chcemy cieszyć się przyjemną, stylową aranżacją wnętrza, trzeba również zatroszczyć się o właściwe dodatki. Które z nich mamy wybrać, by nasze gniazdko faktycznie zrobiło wrażenie?

Salon w stylu minimalistycznym

Autor: Tikkurilla
Źródło: Tikkurilla
Możemy zdecydować się na polskie art deco, które idealnie wpasowuje się w nowoczesne wnętrza. Powstało w odpowiedzi na ozdobną secesję. W przeciwieństwie do niej stawia na dyscyplinę. Powinniśmy zrezygnować ze wszystkiego, co przesadne, postawić na regularne, proste formy, najwyższą jakość tworzyw i elegancję przejawiającą się w dbałości o szczegóły.

Tworzywa znamienne dla tego stylu to np.

To jest bardzo absorbująca problematyka i warto ją poznać bardziej, więc bez wahania zobacz szczegóły pod adresem, który znajduje się tu.

egzotyczne gatunki drewna, marmur, szkło i stal. Będą prezentować się nadzwyczaj elegancko, a dodatkowo są wytrzymałe. Poza tym urządzając mieszkanie powinniśmy zastanowić się nad obrazami. Tutaj wachlarz wyboru jest niezwykle szeroki – od urokliwych pejzaży, które przywołają najpiękniejsze wspomnienia, również z dziecięcych lat, przez abstrakcje (choć nie przez każdego są lubiane, to za każdym razem robią wrażenie), po obrazy akty, które można powiesić w sypialni bądź pokoju dziennym – klik. Warto jest wybierać dzieła wschodzących malarzy, których prace nie są tak drogie, a mogą przyciągać wzrok i stać się w przyszłości bardzo wartościowe. Dodatkowo musimy też zadbać o ładne firanki, świece, by stworzyć miły klimat wieczorową porą oraz lustra, dodające wnętrzu przestrzeni, co ma znaczenie zwłaszcza w małych mieszkaniach.

Pomysłów jest naprawdę dużo, każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Wybierając właściwe dodatki możemy sprawić, iż przebywanie w naszym mieszkaniu będzie przyjemnością dla naszego ducha. Teraz już wiesz, co możesz wybrać. Jeśli jednak potrzebujesz pomocy, powinieneś skonsultować się albo wynająć projektanta wnętrz, który dobierze dodatki, współgrające nie tylko z samym mieszkaniem, ale również z twoim gustem, bowiem to twoje potrzeby mają zawsze znajdować się na pierwszym miejscu. Profesjonalni projektanci zdają sobie sprawę, w jaki sposób współpracować z klientami, by byli oni zadowoleni z aranżacji i chętnie ponownie korzystali z ich usług.

Źródło artykułu:

admin