Komfortowe łóżko do spania to fundament dobrego samopoczucia — dla par powinno być ono też dosyć szerokie

Ciężko wyobrazić sobie, aby małżonkowie byli w stanie spać na bardzo wąskich łóżkach. Trzeba zatem wyjść na przeciw ich wymaganiom.
sypialnie w polskich mieszkaniach nie są nazbyt duże.

łóżko 180x200

Autor: Grupa Scanmed Multimedis
Źródło: Grupa Scanmed Multimedis

ścianki
klient

Autor: Newmedia-Art.pl
Toteż duża część rodaków stara się tak zagospodarować przestrzeń, aby pokój mimo wszystko był przestronny. Przy wielu rzeczach powinniśmy kombinować, ale nie wolno iść na żadne kompromisy, jeśli chodzi o łóżko. Będziemy przecież spać na nim dobre kilka lat (lub nawet dłużej). Nie zapominajmy o tym, że jeśli mamy smyki w domu, to raczej będą one przybiegać nad ranem, żeby z nami spać. Kłopot w tym, że wszyscy musimy się jakimś cudem w łóżku pomieścić. Najmądrzejszym pomysłem będzie zatem łóżko 180×200 cm. Naprawdę nie będziemy żałować swej decyzji. Możemy wybrać węższą szafę, ale na łóżko nie można żałować miejsca w sypialni. Aby tak szerokie łóżko nie zarwało się, musi być wykonane z mocnych materiałów.

Absorbujący artykuł? Jeśli tak uważasz, to kliknij tu, w serwisie meble stylizowane na antyki, który tam miejscu się znajduje, też jest coś ciekawego!

Na dodatek musi być również solidnie zamontowane. Powinny być w tym celu zastosowane mocne śruby. Pamiętajmy też o tym, że tak wielkie łóżko można wykorzystać na przechowywanie różnych przedmiotów. W szufladach pod łóżkiem zapewne zmieszczą się narzuty i pościel, zimowe buty oraz szaliki, ale także różne inne rzeczy — jak odkurzacze albo deski snowboardowe. Wszystko zależy od naszej wyobraźni.

Łóżko przyjedzie do nas w wielkich pudłach i będziemy musieli je samodzielnie złożyć. Nie trzeba się jednak tym martwić, gdyż powinno być to naprawdę dosyć proste.

admin