Kiedy musisz urządzić miejsce do pracy w mieszkaniu

Last modified date

Masz własną działalność gospodarczą? A może bierzesz zlecenia dla różnych klientów? W obu przypadkach przyda ci się w mieszkaniu miejsce do pracy – Home office. Perfekcyjnym pomysłem będzie zrobić salon z miejscem do pracy.

praca w domu

Autor: Philips Polska
W pierwszej kolejności spójrzmy na pokój dzienny obiektywnym okiem i przemyślmy ile miejsca możemy przeznaczyć na Home Office – kącika do pracy. Przemyślmy również w którym miejscu urządzimy miejsce do pracy. Kiedy już przemyślimy o tym, w którym miejscu chcemy stworzyć nasze miejsce do pracy, możemy rozpocząć zakupy. Potrzebujemy biurko – zalecamy szczególnie biurka narożne, krzesło z oparciem i małą zamykaną szafkę z kilkoma półkami na dokumenty. Możemy oczywiście zakupić duże biurko z nadstawką, ale pomniejszy ono znacznie przestrzeń pokoju.

Gdy już znajdziemy potrzebne nam meble, odpowiednio je ustawimy, damy nań komputer, możemy zacząć zakupy bibelotów. Posiadamy dość duży wybór różnego rodzaju segregatorów, przyborników, kubeczków na długopisy i inne drobiazgi. Przemyśl poważnie jakiego typu przedmiotów będziesz potrzebować i je wypisz.

Czy poszukujesz następnych i ciekawych wpisów na powyższy temat? Śpieszymy z pomocą – naciśnij i sprawdź (http://sklep.kunszt.pl/lozka-metalowe-160×200-c-1_7_13.html) tu nowe fakty.

Nie chcesz Nad biurkiem zawieś niewielką korkową tablicę, na której będziesz przywieszać barwne karteczki z informacjami dotyczącymi deadline’ów, najbliższych zleceń, czy innych kwestii, które masz koniecznie pamiętać. Praktyczne biurowe gadżety można dostać w prawie każdym kolorze.

Przestrzeń do pracy możemy umiejętnie odgrodzić od reszty pomieszczenia, np. stawiając parawan albo regał z książkami, radzi lou, bloggerka w artykule na swoim blogu: inspiracje z lovingit.pl . Blogerka publikuje kilka całkiem udanych i praktycznych aranżacji miejsca do pracy. Zdecydowanie polecamy!

admin