Każdy człowiek ma święte prawo do ochrony osobistej!

Last modified date

Człowiek musi czuć się mocno bezpiecznie: odnośnie tego ciężko miewać jakieś wątpliwości – a czy jednakże Polacy mogą czuć się dobrze? Generalnie nie żyjemy w niebezpiecznym kraju: oczywiście po zmroku nie jest perfekcyjnie, lecz nawet łódzkie blokowiska nie są ostoją bandytyzmu. Chociaż wiadomo, że trudno czuć 100% beztroskę: szczególnie jeżeli jakoś zwykliśmy wyróżniać. Niektórzy osobnicy wcale nie są zaczepiani, lecz nie każdy wzbudza „szacunek”.

nauka samoobrony

Autor: roanokecollege
Źródło: http://www.flickr.com
Co w takim razie zalecić chcącemu poczuć się bezpieczniej? Może broń? Cóż, pistolet to niewątpliwie beznadziejny wybór: przede wszystkim z tego powodu, że zdecydowana większość ludzi kompletnie się nie nadaje do używania broni.

No byłoby dużo więcej szkód, niż pożytku. Może kubotan, a więc wywodząca się z dalekowschodniej Japonii broń, dzięki to której samoobrona zapewne nie będzie stanowiła dla nas ogromnego wysiłku? Oczywiście tą bronią należy umieć się posłużyć, lecz jakby nie patrzeć to raczej nie może być ogromny kłopot, ponieważ jak to się zwykło mawiać: trening czyni mistrza.

gaz pieprzowy

Autor: Lauri Rantala
Źródło: http://www.flickr.com

To dobrze, że na broń, która służy człowiekowi wyłącznie do samoobrony ogólnie nie potrzebujemy stosownego zezwolenia. Można być 100% przeciwnikiem broni, ale bądź co bądź nadrzędnym prawem każdego obywatela jest prawo do stanowienia o sobie. Jeżeli ktoś jest dorosły, ciężko założyć, iż ktoś ma prawo do tego by choćby próbować odebrać mu wolność.

Miejmy nadzieję, że w naszym społeczeństwie zdecydowana większość to będą tacy ludzie, którzy mocno liberalnie podchodzą do innych. Inna postawa jest najzupełniej nie do zaakceptowania!

Każdy tak czy siak ma święte prawo do głoszenia każdej głupoty, lecz jeżeli ktoś chciałby odebrać komuś prawo do swobodnej samoobrony, nie postępuje dobrze.

Gdzie, trzeba jeszcze poruszyć ową kwestię, tak naprawdę warto kupować akcesoria, które są niezbędne do porządnej samoobrony?

No cóż, jeśli któregoś z czytelników mocno ciekawią kubotany albo kamizelka taktyczna ma spory wybór, niemal przez nic nieograniczony.

Zainteresował Cię wpis treść? To przejdź do serwisu (https://www.ha-dwa-o.pl/produkty/fertygacja), by zaznajomić się z dodatkowymi informacjami na omawiany temat, jakie dla Ciebie podaliśmy.

Ulubiona miejscówka to naturalnie wirtualny sklep militarystyczny. Jakby nie patrzeć sklepów internetowych z militariami, produktami niezbędnymi do samoobrony jest całkiem sporo.

admin