Jeśli szukasz pomysłu na przystrojenie własnego wnętrza

Masz zamiar zachować wakacyjne wspomnienia? A może pamiętać córkę, która przebywa na drugim krańcu Europy? Doskonałym miejscem do powieszenia naszych rodzinnych wspomnień jest ściana. Musimy tylko wywołać fotografie. Myślisz jak wieszać ramki? Dziś kilka pomysłów związanych ze zdjęciami na ścianie.

pokój

Autor: Mikhail Golub
Źródło: http://www.flickr.com
Fotografiami w ramkach możemy także pozornie poszerzyć wnętrze, bądź sprawić, że będzie się nam wydawało dużo wyższe. Jak? Gdy zawieszamy ramki w poziomie, to sprawiamy, że ściana jest dłuższa. A przybijając je w pionie da efekt, że pomieszczenie wyda się wysokie. Ciekawą propozycję mam na blogu lovinit ( powiesić ramki). Autorka, blogerka lou pokazuje, że tak naprawdę można z powodzeniem łączyć różne kolory oraz wykończenia ram w jedną, całość. Do tego pokazuje nam, jak ciekawie je połączyć z meblami.Interesująco wyglądają spore ramki na zdjęcia z niewielkimi fotkami ( rady). Musimy tylko dobrze dobrać tło. Jednym z ciekawszych miejsc na wybór ściany ze zdjęciami jest korytarz. Pod ścianą należy postawić ławkę, na którą damy kilka jaśków.

Czy masz chęć przejrzeć kolejne wpisy? Zatem zachęcamy do wejścia w link – pod nim czeka na Ciebie istotna strona (https://elektryczne.eu/szyny-podtynkowe-do-zabudowy-w-suficie/).

Resztę przestrzeni aranżujemy przybijając różnokolorowe ramki. Zastanówmy się, czy chcemy żeby całość była usystematyzowana, czy może na ścianie ma panować kontrolowany nieład. W pierwszym przypadku możemy się zdecydować na zawieszenie zdjęć w rzędzie, w identycznej wielkości obwolutach, albo kilka obok siebie, równolegle i symetrycznie. Druga koncepcja oznacza ich dowolność zarówno w wyborze wielkości, jak i barw oraz wykończenia.

Jeżeli opisywany materiał okazał się dla Ciebie wartościowy, nie czekaj i zobacz szczegóły tutaj pogorzelica apartamenty – zobaczysz jeszcze bardziej precyzyjne dane.

Wszystko zależy od nas – naszej pomysłowości oraz tego, czy lubimy żyć w porządku, czy może chcemy mieć przestrzeń artystyczną.

admin