Jeśli mamy sporą sypialnię, to bez zastanowienia można sobie do niej sprawić wielkie łóżko

W większości polskich mieszkań przywykliśmy do tego, że pokoje są małe. Jednak nie jest to reguła.
Każdy lubi dobrze się wyspać. Jedni potrzebują mniej, a pozostali więcej miejsca.

fachowcy

Autor: INVADO
Źródło: INVADO
W szczególności ci, którzy bardzo się nocą wiercą. Najczęściej bywają to też małżeństwa, które posiadają osobne kołdry, gdyż pewnie musiałyby o nią w nocy walczyć. Mądrym wyjściem dla pary wiercipiętów będzie zatem łóżko 180×200. Będzie to wymarzone łoże. Na tego typu szerokość łóżka mogą skusić się także te pary, które wychowują małe dzieci. Berbecie zwykle kochają najczęściej przybiegać do pokoju rodziców nocą. Czasami wynika to z tego, że boją się ciemności, a w innych momentach — przez straszny koszmar. Jeśli oprócz tego do szkraba (lub często dwójki) dołożymy też psa, który wpycha się do nas nieproszony, to okażę się, że taka szerokość łóżka nie wydaje się być wcale zbędnym wymysłem. Jest czasami koniecznością! Przecież wszyscy pragniemy się zdrowo wyspać. Szczególnie jeśli rano jedziemy do pracy. Jeżeli łóżko byłoby węższe, to strasznie byśmy się gnieździli.

Chciałbyś odnaleźć coś podobnego na opisywany na tej stronie wątek? Kliknij ten link – ta ważna propozycja (filtrynakran.pl/pl/c/Karafka-filtrujaca/36) bez wątpienia rzuci nowe światło!

A w ogóle nie ma takiej konieczności. Łóżka takich wielkości zwykle posiadają spore szuflady, które możemy wykorzystać na przechowywanie różnych rzeczy — zimowych czapek oraz szalików, ale także koców i pościeli na zmianę.

Nie zapominajmy tylko o tym, żeby kupić porządnie zrobioną ramę, aby utrzymała ona ciężar materaca oraz wszystkich członków rodziny. To ważne, bo przecież łóżko musi służyć nam wiele lat.

admin