Jakimi sposobami zaaranżować niezwykłą galerię na ścianie?

Last modified date

Zwykło się mawiać, że to jak się nosimy jest odzwierciedleniem naszej osobowości. W domu z kolei, takim białym płótnem na którym, niczym artysta możemy pokazać swoje emocje są… ściany. To one stają się naszą prywatną galerią.

Bywa, że są to oprawione fotografie, które coraz częściej uciekają z albumów na ściany – stając się przy tym pomysłową ozdobą naszych wnętrz. Fotografie z podróży, uroczystości rodzinnych, wzruszających chwil automatycznie odsyłają nas w przeszłość. Wystarczy na chwilę zatrzymać wzrok na zdjęciu naszego dziecka, a uśmiech na twarzy pojawia się nam samoistnie.

Matka z dzieckiem

Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Żyjemy w czasach, w których fotografia stała się popularniejsza niż kiedykolwiek w historii, szczególnie fotografia dziecięca. Dzieci rosną w mgnieniu oka, należy ”zapisywać” te momenty, kiedy pełne są dziecięcej ciekawości świata, epatują beztroską i szczęściem. Jednak, mimo iż aparaty znajdziemy dziś w każdym domu, tylko nieliczni posiadają umiejętności, by zrobić naprawdę dobre zdjęcie z interesującym kadrem czy odpowiednim światłem. Mając ten fakt na uwadze, wiele osób decyduje się na skorzystanie z usług profesjonalnych fotografów. Największe wrażenie robią sesje, gdy dziecko nie pozuje i nie jest sztywno ustawione. Niemałe znaczenie ma fakt, iż fotograf dziecięcy umie pracować z maluchami (zobacz – fotografia niemowlęca Łódź). Jego kreatywność, pomysłowość oraz zdolność nawiązania kontaktu z naszą pociechą zaowocuje wspaniałymi ujęciami.

Zdjęcia i odbitki

Źródło: http://www.sxc.hu
Zwróćmy uwagę, by zdjęcia posiadały wspólny motyw – podobne ramki, temat przewodni albo kolorystykę. Warto również rozważyć ich układ – tak aby tworzyły przyjemną dla oka kompozycję.

To zagadnienie jest dla Ciebie interesujące? To przejrzyj też podobne źródła (http://www.wehrfritz.pl/zlobek-przedszkole/wyposazenie-sal-meble/szatnia/4610/znaczki-do-szatni-z-tworzywa-sztucznego-las-i-laka-30-sztuk), zawierające nie mniej wciągające dane na omawiany temat.

Wielu znawców tematu jest zdania, by zachować takie same odległości miedzy nimi. Świetnie prezentują się zdjęcia otoczone sztuką czy pamiątkami. Nowoczesny obraz górujący na tle zdjęć odegra główny punkt dekoracyjny naszego wnętrza. Nie bójmy się łączyć przedmiotów, obrazów, które wbrew pozorom do siebie nie pasują. W końcu to sztuka, a sztuka to piękno.

admin