Jakie wyposażenie powinno znajdować się w twej kuchni?

Last modified date

Pomieszczenie kuchenne jest punktem szczególnym w każdym domu. Żadne inne wnętrze nie musi być tak bardzo funkcjonalne, zaś estetyka schodzi w tym miejscu na dalszy plan. Dla mnie wartością nadrzędną będzie jak najogromniejsza ilość miejsca do pracy. Chodzi tutaj przede wszystkim o blaty, jakie dają nam pole manewru oraz lepsze rozplanowanie poszczególnych działań.

Sprzęt niezbędny.

gotowanie

Autor: Shutterstock
Źródło: Shutterstock

Noże – tutaj zawsze wskazane jest wydać kilka złotych więcej. Gdyby nabywać, po tym co mówią nam wytwórcy, posiadalibyśmy w domku prawdopodobnie ok. 15 sztuk noży.

Jeżeli zainteresował Cię prezentowany wątek, to obejrzyj także (www.inwencja-meble.wroclaw.pl/) inne równie ciekawe strony, które posiadają nie mniej absorbujące informacje.

Uważam, że powinniśmy posiadać 2 większe noże, jeden szefa kuchni (szerokie ostrze, długość około 20-25 cm) oraz jeden ząbkowany do krajania pieczywa albo dojrzałych pomidorków. Jeśli filetujecie w kuchni ryby, to przyda się specjalny nóż w tym celu. No i niewielkie ostre nożyki – tych winno być parę. Wybierając nóż weźcie pod uwagę rozmiar, opłatę, grubość ostrza (cienkie łatwo naostrzyć, jednakże prędzej się tępi). Ponadto, nigdy nie nabywam noży ze stopką. Stopka zawsze wystaje na brzeg ostrza, przez co ciężko ukroić komponent za jednym razem. Im nożyk starszy, tym gorzej, bowiem ostrze przy ostrzeniu ściera się. Niezbędna będzie osełka bądź stalka.

Garnki WMF to niezbędny element każdej kuchni – . Piękny design, najlepsze materiały i funkcjonalność to cechy które znamionują produkty WMF. Garnki stworzone zostały z wysokiej jakości stali nierdzewnej, jaka nie tylko prezentuje się cudownie, ale także chroni garnki przed zarysowaniami wynikającymi z powszedniego użytkowania. Sagany owe wyekwipowane zostały w system, jaki gwarantuje równomierne rozprowadzanie ciepła w garnku w czasie kucharzenia.

Następnym przydatnym elementem w naszej kuchni są kubły na śmieci SimpleHuman. To niezwykle pojemne jak też praktyczne zbiorniki.

Kuchnia otwarta na salon

Autor: designmilk
Źródło: http://www.flickr.com

Posiadają niezwykle łatwe w zastosowaniu systemu odblokowania jak też opróżniania. Elegancki charakter zrealizowania sprawi, iż udekorują twoją kuchnię. Przechowanie odpadków nie będzie już nieestetycznym kłopotem. Dozowniki na mydło SimpleHuman pozwolą natomiast z łatwością korzystać z płynu. Wiele z nich zostało wyposażonych w funkcję bezdotykowej aplikacji, jaka jest niezwykle wygodna jak też ogromnie higieniczna.

admin