Jaką metodą starać się się o odpowiedni poziom nawilżenia powietrza?

Last modified date

Obecne prawne normy, jakie pracodawca musi zapewnić pracownikowi sprawiają, że nawet nawilżenie powietrza jest określone w przepisach BHP, to owi pracodawcy zaopatrują biura w nawilżacze biurowe. Te nawilżacze maja doprowadzić do tego, że powietrze w miejscu pracy będzie sprzyjało komfortowi pracy. Dziś klimatyzacja w biurowcach to standard, jednak pracodawcy zapominają, że wilgotność powietrza jest równie ważna jak temperatura. Jednak, kiedy tylko zostaną upomniani, od ręki mogą zaopatrzyć się we wspomniane nawilżacze powietrza, które sprawią, że pracownicy będą mogli oddychać powietrzem sprzyjającym ich odpowiedniemu funkcjonowaniu

oczyszczacz powietrza Air Naturel

Źródło: airnature.pl
To naprawdę ma duży wpływ na efektywność pracy osób w danym miejscu. Zresztą nie tylko ludziom pracuje się lepiej przy właściwej wilgotności powietrza, przy zbyt niskiej wilgotności powietrza komputery mogą zacząć szwankować. A jak wiadomo w biurach głównymi urządzeniami są laptopy lub komputery stacjonarne, warto, więc zadbać o to by pracowały jak najdłużej (szczegółowo opisane tu – ).

ZAPACH, KTÓRY POMAGA PRACOWAĆ

Dzisiejsza nauka pokazuje, że zamysł węchu ma o wiele większe znaczenie niż moglibyśmy przypuszczać. Dzięki zapachom możemy nie tylko stwierdzić czy jeść rybę, czy lepiej owe danie rybne sobie darować, ale możemy też pobudzeni odpowiednim zapachem lepiej pracować. Aromatyzery mogą być stosowane we wszystkich miejscach. Jeżeli zależy nam na tym, by nasi pracownicy mieli wyższe wyniki powinniśmy dostosować w biurze właściwy zapach. Moc aromaterapii w naszym kraju jest często marginalizowana, a to naprawdę ciekawa sprawa. Teraz wszędzie można kupić aromatyzery, które ułatwią nam rozpylenie pożądanego zapachu. Tą technikę stosują sklepy w supermarketach. Nie tylko muzyka czy ekspozycja wpływa na nasze wydane pieniądze.

Oczywiście zapachy są ledwo wyczuwalne. To tak jak z perfumami, zapach może być cudowny, ale jeśli ktoś wyleje na siebie pół flakonika, wtedy zapach (poznaj ofertę na yankee candle kominek galeria decor) jest nie do zniesienia. Jeżeli, więc chcemy coś zmienić nawet w naszym domu zastanówmy się nad zmianą zapachu, który może naprawdę zdziałać cuda. Pamiętajmy jednak, by najpierw dowiedzieć się, który zapach będzie tym najbardziej pasującym do danego wnętrza, bo inny zapach będzie pobudzał do pracy, a inny do miłosnych igraszek.

admin