Jak zawieszać fotografie na ścianach? To banalnie proste! Dowiedz się więcej z poniższego tekstu!

Regał w moim pokoju zapełniony jest opasłymi albumami. Kocham robić fotografie, zarówno aparatem w moim smartfonie jak i cyfrówką. Po podróżach przywożę masę zdjęć znajomych, śmiesznych zdarzeń, różnych napotkanych fuksem nieraz osób,których nie widziałam długo.

Ściana w salonie służy mi za małą wystawkę fotek. Dziś podpowiem wam, jak wieszać zdjęcia. Mogą być bardzo oryginalnym dodatkiem każdego domu – znacznie więcej przeczytasz na www.
W korytarzyku mam postawioną niedużą komodę z szufladami, do których wrzucam szaliki, czapki, rękawiczki i poncha. Ścianę zaraz nad nią wykorzystałam na małą galerię z fotografiami. Zakupiłam ramki w kolorze niebieskim i czerwonym. Optymalnie komponują się z bielą ścian. Zawiesiłam na przemian, jedna przy drugiej w dwóch rzędach po 4. Zawiesiłamzdjęcia z rodziną i przyjaciółmi – z urlopu nad jeziorem, a także z letniego pobytu nad Bałtykiem. Kompozycja wygląda rewelacyjnie, jednocześnie przywołuje wspomnienia.

aranżacja wnętrz

Autor: JDH Rosewater
Źródło: http://www.flickr.com

Drugą ścianę z fotkami mam w salonie. Tu miałam spory problem z jej wykończeniem. Inspirację jak wieszać zdjęcia odnalazłam na blogu Lovingit ().

Jeśli masz chęć poznać większą ilość detali na prezentowany w tym miejscu temat, to użyj serwisu (tomaszgraff.pl/) zaprezentowanych w podobnym tekście.

Poszłam do najbliższego sklepu, zakupiłam małą tablicę, na której można pisać kredą, a następnie wybrałam do niej 7 ramek. Oczywiście różnej wielkości Nad wersalką przybiłam czarną tablicę z kredą, a wokół niej lekko chaotycznie zawiesiłam ramki z fotografiami bliskich mi osób. To dobre duszki, które zawsze mnie wspierają. Na tablicy zaś piszę motywacyjne cytaty, dopingujące mnie do działania. Uwielbiam to moje niewielkie, domowe królestwo.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Post comment