Jak zawieszać fotografie na ścianach? To banalnie proste! Dowiedz się więcej z poniższego tekstu!

Last modified date

Regał w moim pokoju zapełniony jest opasłymi albumami. Kocham robić fotografie, zarówno aparatem w moim smartfonie jak i cyfrówką. Po podróżach przywożę masę zdjęć znajomych, śmiesznych zdarzeń, różnych napotkanych fuksem nieraz osób,których nie widziałam długo.

Ściana w salonie służy mi za małą wystawkę fotek.

Zainteresowały Cię wiadomości zaprezentowane w tym serwisie? Jeśli tak, to kliknij tutaj i odkryj stronę (https://www.prymat.net/oferta/rusztowania/rusztowania-elewacyjne/), która także Cię się będzie podobać.

Dziś podpowiem wam, jak wieszać zdjęcia. Mogą być bardzo oryginalnym dodatkiem każdego domu – znacznie więcej przeczytasz na www. W korytarzyku mam postawioną niedużą komodę z szufladami, do których wrzucam szaliki, czapki, rękawiczki i poncha. Ścianę zaraz nad nią wykorzystałam na małą galerię z fotografiami. Zakupiłam ramki w kolorze niebieskim i czerwonym. Optymalnie komponują się z bielą ścian. Zawiesiłam na przemian, jedna przy drugiej w dwóch rzędach po 4. Zawiesiłamzdjęcia z rodziną i przyjaciółmi – z urlopu nad jeziorem, a także z letniego pobytu nad Bałtykiem. Kompozycja wygląda rewelacyjnie, jednocześnie przywołuje wspomnienia.

aranżacja wnętrz

Autor: JDH Rosewater
Źródło: http://www.flickr.com

Drugą ścianę z fotkami mam w salonie. Tu miałam spory problem z jej wykończeniem. Inspirację jak wieszać zdjęcia odnalazłam na blogu Lovingit (). Poszłam do najbliższego sklepu, zakupiłam małą tablicę, na której można pisać kredą, a następnie wybrałam do niej 7 ramek. Oczywiście różnej wielkości Nad wersalką przybiłam czarną tablicę z kredą, a wokół niej lekko chaotycznie zawiesiłam ramki z fotografiami bliskich mi osób. To dobre duszki, które zawsze mnie wspierają. Na tablicy zaś piszę motywacyjne cytaty, dopingujące mnie do działania. Uwielbiam to moje niewielkie, domowe królestwo.

admin