Jak zaaranżować niewielkie mieszkanie? Czytaj więcej na stronie!

Last modified date

Moje lokum należy do najmniejszych, w jakich przebywałam. Całe ma jakieś 22 metry kwadratowe. Dla singielki jest wystarczające, więc moje lokum służy tylko mi.

Ale i tak musiałam zadać sobie trochę trudu, by zrobić w nim miejsce na kuchnię. Czasem myślę, czy dobrze zrobiłam wybierając akurat taki lokal mieszkalny, lecz z innej strony po co mi samej dwa trzy pokoje. Jeśli kiedyś będę chciała mieć rodzinę, to je odsprzedam albo będę wynajmować, a sobie zakupię

kawalerka

Autor: Emily May
Źródło: http://www.flickr.com

coś dużo większego i na pewno poza centrum miasta. Ale chciałam pisać o tym, jak mieszkam teraz. Korytarzyk umeblowany jest dwoma małymi mebelkami – szafkę na buty (jak każda kobieta mam ich dużo) oraz wieszak na płaszcze – .

Postawiłam do tego jeszcze wielki kosz pojemniki do segregacji odpadów na odpadki, bo niestety nie mieścił mi się w kuchni. Meble w całym mieszkaniu, a więc pokoju dziennym, przedsionku i wnęce kuchennej są w barwie olchy miodowej. Lubię ten odcień drewna, nawet w dzieciństwie miałam takie meble w rodzinnym domu. Do tego musiałam tylko dobrać odpowiedni odcień ścian. Lubię wesołe, słoneczne kolory – jestem optymistką. Z tego powodu postawiłam na ciepłą żółć i zieleń – oba odcienie w delikatnych odcieniach.

Do tego postawiłam na dodatki w mocnym pomarańczowym kolorze. Tym sposobem moje mieszkanie ma energetycznego powera!
Oczywiście musiałam poradzić się w kilku kwestiach z porady architekta – maluteńkie mieszkanie, aranżacja jego jest bardzo trudne. Pomysłów poszukałam także w Internecie, m.in. wiele mi podpowiedziała strona www.

admin